Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У світі : Звернення закордонних українців до Президента України  
 
   
 
 
   
 
Пане Президенте,

Ми, представники українських громадських організацій  США, Канади та Європейських країн, обурені Вашим політичним кроком, що має на меті відрубати здорову гілку генетичного дерева світового українства - позбавивши громадянства понад 5-ть мільйонів закордонних українців.. Тих українців, котрі роками підтримують економіку своєї Батьківщини щорічними, як мінімум $5-ти мільярдними інвестиціями, що перевищують отримані Україною кредити МВФ. Тих українців, які стали волонтерами і допомогли поставити на ноги знищену вщент українську армію. Тих українців, котрі стали найбільшим і найсильнішим лобі України в Америці та Європі.

 Яку загрозу для України становить подвійне громадянство цих співвітчизників? Чи тих, що заробивши достойну пенсію, прагнуть повернутись додому, інвестуючи чималі кошти в економіку України?


 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : Духа нет у вас быть свободными  
 
   
 
 
   
 
86 російських діячів культури підтримали окупацію Путіним Криму. Серед них - Безруков, Башмет, Расторгуєв, Говорухін, Боярський та ін. (http://tvi.ua/new/2014/03/12/85_rosiyskykh_diyachiv_kultury_pidtrymaly_diyi_putina_v_krymu

Никогда мы не будем братьями

ни по родине, ни по матери.

Духа нет у вас быть свободными –

нам не стать с вами даже сводными.

 

 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : Путін, руки геть від України  
 
   
 
 
   
 
Путін діє за тією ж самою логікою, за якою діяв хан Батий, Петро І, Катерина ІІ, Ленін і Сталін.

 Путін, руки геть від України

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : Український Вільний Університет у Мюнхені: Сьогодення та Перспективи  
 
   
 
 
   
 
Український Вільний Університет у Мюнхені: Сьогодення та Перспективи
2012 рік увійде в історію української світової діаспори як рік, коли Український Вільний Університет у Мюнхені вперше за його, більш аніж 90-літню, історію доручили очолити не лише першій жінці-ректорові професорові Ярославі Мельник, але й першому професорові, що не є представником української західної діаспори. Водночас із обранням Професорською колеґією на посаду ректора УВУ Ярослави Мельник Радами факультетів (україністики, філософського, державних та економічних наук) було обрано також нових деканів (професорів Тамару Гундорову, Міхаеля Мозера, Марію 
Пришляк). Навчальний процес увійшов у нову стадію. В Університеті вирує активне життя і піднесений академічний дух серед студентської молоді.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : Заклик до об’єднаної опозиції  
 
   
 
 
   
 
Ми, керівники громадських організацій четвертої хвилі еміграції у США, Канаді  та Європейських країнах обурені заявою “української демократичної інтелігенції”, спрямованої на розкол опозиції в Україні.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : ЗА ЄВРОПЕЙСЬКУ УКРАЇНУ  
 
   
 
 
   
 
Понад 60 українок, фахівців з різних галузей культури, науки, журналістики, різних поколінь і різних географічних широт одностайно виступили на підтримку відкритого листа Ліни Костенко, Ніни Матвієнко та Олександри Кужель до впливових жінок планети з вимогою застосування санкцій стосовно керівництва України, щоб змусити адекватно реагувати на вимоги міжнародної спільноти щодо припинення політичного переслідування опозиції, звільнення Юлії Тимошенко та інших опозиціонерів. 
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : "Історичний Потяг" пройде шляхом українських переселенців у Канаді  
 
   
 
 
   
 

У 2011 році виповнюється 120 років з початку поселення українців в Канаді. З метою відзначення цієї річниці з 23 червня по 8 липня 2011 року Посольство України в Канаді за підтримки Канадсько-української парламентської групи дружби реалізує масштабний культурно-іміджевий проект «Історичний Потяг українських піонерів».

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : У столиці Канади відкрили пам’ятник Тарасу Шевченку  
 
   
 
 
   
 

У столиці Канади Оттаві відкрито пам’ятника Тарасу Шевченку.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі заступника голови Верховної Ради України Миколи ТОМЕНКА.

Віце-спікер, який перебуває з офіційним візитом у Канаді разом з народним депутатом Євгеном СУСЛОВИМ, 26 червня взяв участь в урочистому відкритті пам’ятника Кобзарю роботи всесвітньовідомого канадського скульптора українського походження Лео МОЛА.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : Нас привчають до биття штучного серця  
 
   
 
 
   
 

14 травня в Доссельдорфі завершився європейський пісенний конкурс "Eurovision". Єдиним зауважуючий моментом конкурсу було його мото "Відчуй биття свого серця!". Відчути дійсно биття серця під час виступів учасників з 28 країн, що вийшли у фінал, було проблематичним. Жодна з пісень не запала в душу. Жодний співак не примусив глядачів конкурсу плакати або радісти від проникливих [...]

Read more of this post

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У світі : Гастарбайтери - «рятівне коло» для української економіки  
 
   
 
 
   
 

На сьогоднішній день, за неофіційними даними, за кордоном працюють від 3 до 4,5 мільйона українців. Як правило, в публічній риториці чиновників ці люди рідко згадуються, а якщо і заходить мова, то тільки в плані необхідності повернути їх на Батьківщину. При цьому ніхто навіть не пробував проаналізувати, чим це обернеться для України.
Неоціненні заслуги

 


 
   
 
 Читати далі...
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА