Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 В Америці » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : ЗМІНА У БІЛОМУ ДОМІ ЧИ У ПОСТУПІ ІСТОРІЇ?  
 
   
 
 
   
 
Надія Банчик
Народжується новий світовий устрій (і якщо так, то який?), чи ключові події року укладалися у рамки існуючої світової системи? Рік 2016-й завершився великим знаком питання.

2017 дасть відповіді на доленосні питання

У 2017-му триватимуть тенденції, що намітилися у році, що минув. Головною тенденцією буде боротьба між, з одного боку, центристськими силами Європи та США, і, з іншого боку, радикальними силами, які активізувалися у всіх формах: від ісламістів; від крайніх правих і крайніх лівих радикалів в країнах ЄС і в США; і від путінського режиму, який не тільки не стримає антизахідну спрямованість, але посилить її. Результат боротьби поки неможливо визначити.

    Правління Трампа стане центральним пунктом цієї боротьби, що визначить подальші тенденції в Західній цивілізації в цілому. Чи візьмуть гору праворадикальні елементи, що активізувалися з його перемогою як всередині, так і поза США, або елементи розумного консерватизму, правоцентризму стримають радикалів і зрушать нинішній Білий дім, радикалами серед призначенців Трампа, до правоцентризму?


 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : Новорічне побажання  
 
   
 
 
   
 
З прийдешнім Новим роком, друзі  з Різдвом Христовим!

Минає ще один рік. Рік великої боротьби нашого народу за право самим писати свою історію. Ще один рік зрошений кров’ю героїв , котрі жертвують собою, захищаючи рідну землю, від  московського окупанта, а наш український простір від «руского міра».

Хай Новий 2017 рік  стане роком просвітлення і  повернення гідності  мільйонам українців,   звільнених з видимих і невидимих пут сліпоти, байдужості. Хай пробудження від мовної та культурної амнезії сотень тисяч українців консолідує  націю, гуртує довколо єдиної мети – побудови своєї суверенної незалежної  держави.

Хай світло Вефлемсъкої зірки освітить кожному свій шлях до духовного зцілення, а суспільству  - до очищення від корупції та всього чужого ворожого,  зайшлого!

 Новонароджений Ісусе, благослови Миром Україну, достатком кожну родину, почуттями національної єдності весь український народ, здатний перемогти всякого ворога, що посміє ступити на нашу землю чи зазіхнути на наші духовні та культурні цінності!

Христос Рождається! Славіте Його!

Мирослава Роздольська, Голова ВГО «Нова Українська Хвиля,

Члени Координаційної Ради: Богдан Бохонок, Пітсбург,ПА, Ірина Мазур, Зіновій Кметь, Філадельфія, ПА; Наталія Брандафі, Нью Джерсі; Остап Стахів, Клівленд, ОГ; Галина Беган, Нью, Йорк, Христина Горбачевська, Балтимор, МН.

 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : Діти захисніків України про поїздку до США  
 
   
 
 
   
 

Діти захисніків України про поїздку до США
«З раннього дитинства я мріяв  побувати в Америці. Дивлячись фільми, я захоплювався містом хмародерів і казкових мостів, що з’єднують острови столиці світу. Гуляючи Мангетином, я не вірив, що моя мрія збулась і я можу споглядати все це наяву. В музеї воскових фігур  я фотографувався з найвідомішими людьми, президентами, що виглядали як справжні.  Можливо, колись зустрічі з такими людьми також стануть реальністю, сказав 
Мартинюк Всеволод, 13 років, учень 8 класу Української гімназії No 1. Відмінник в навчанні, володіє англійською мовою, учасник олімпіад по біології, математики, новітніх наукових технологій, відвідує гуртки із стрільби і плавання. З малих літ прислуговує в церкві під час богослужінь. 

Діти захисніків України про поїздку до США
Тато Всеволода – Мартинюк Валерій, демобілізований військовослужбовець 4 добровольчого батальйону оперативного призначення. Перебував у зоні АТО біля року. Під час проходження військової служби значно погіршився стан здоров’я. Батьковишиває чудові ікони і навчив цьому мистецтву сина. "Коли Валерій повернувся додому із зони АТО, то пройшов шлях психологічної реабілітації, вишиваючи ікони бісером. Його син Всеволод, учень Української гімназії №1, вже на той час вишив декілька таких ікон.

Тепер цій сім'ї потрібні кошти - на лікування Валерія, на оплату навчання Всеволода, на догляд за лежачим дідусем. В ці ікони вкладені не тільки дороговартісні матеріали, а й переживання та емоції, частинка історії однієї скромної родин

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : Спільна праця заради світлої радості в дитячих очах  
 
   
 
 
   
 

Спільна праця заради світлої радості в дитячих очах  
У вересні- жовтні 2016 року
  ми мали  велику приємність прймати у себе дітей воїнів-учасників воєних дій на Сході України. Пізнавально-культурна програма для восьмох дітей  батьки, яких захищали Вітчизну від московських окупантів, зорганізована Координаційною Радою ВГО «Нової Української Хвилі». Проект був задуманий весною разом із фондом «Майбутнє Прикарпаття», який очолює волонтер Наталія Перцович.

 Підводимо підсумки 20016 року І ще раз хочемо подякувати всім, хто допомагав нам у здісненні цього проекту. А це десятки, а може й сотні людей. Найперше допомога надійшла від Посольства України у США, звідки було направлено листа до Посольства США в Україні про підтримку  Проекту.   

 Як тільки отримали візи Генеральне Консульство України у Нью-Йорку підключилося до перемовин з компанією Міжнародні Авіалінії України про  отримання знижки на авіаквитки. Головний менеджер компанії у США Грегорі Трумен, зробив все можливе, щоб вартість квитків для всієї групи була доступною для нас і становила в середньому $450 на особу.  Доречі, на відміну  від менеджерів  у Києві, з якими довготривалі перемовини не мали жодного успіху.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : Концерт класичної музики українських композиторів ХХ-ХХІ ст.  
 
   
 
 
   
 
  Концерт класичної музики українських композиторів ХХ-ХХІ ст.

"Нова Українська Хвиля" продовжує розпочатий кілька років тому мистецький проект, метою, якого є привідкрити двері для американського глядача до ширшого пізнання України через її культурні надбання, і, зокрема, з творами класичної та академічної музики сучасних українських композиторів. Ми запросили молодого композитора Романа Григоріва, який успішно дебютував  з оперою Йов, написаною за біблійною історією, яку він поки що тільки презентуватиме 12 листопада у Товаристві ім. Шевченка, у Нью Йорку.
А наступного дня до нього долучаються ще двоє цікавих талановитих виконавців української класики  Татяна Журавель (сопрано) і Ганна Гусєва (фортепіано). Разом вони дадуть перший концерт у Джанкін Тавн, (Філадельфія) 13 листопада: а через кілька днів, 18 листопада  -  у Стемфорді, КТ, в університеті UCONN, та 20 листопада- У Нью Йорку, в бібліотеці Лінкольн Центру.
Запрошуємо і наших співвітчизників, усіх українців своєю присутністю підтримати молодих талановитих митців. 
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : Звернення до Президента України  
 
   
 
 
   
 
Найперше, хочемо звернути Вашу увагу на те, що перегони до місцевих органів влади розпочалися  не з відкритих політичних дебатів, цікавих нових програм, спрямованих на підвищення соціальних стандартів, як це годиться у демократичній державі, а з репресій проти політичних опонентів. Дії Міністра Внутрішніх Справ Арсенія Авакова  та Генерального прокурора  Віктора Шокіна виглядають не інакше як деструктивними, так ніби діють вони за планом, який на руку хіба що  ворогам нашої державності.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : Обираємо новий парламент!  
 
   
 
 
   
 

Обираємо новий парламент!
Обираємо новий парламент!

Це сьогодні наша лінія фронту!

Правильний вибір - це  допомога тим, хто боронить нашу землю від окупанта!

Правильний вибір - це реформи і держава для людей, а не навпаки!

Правильний вибір - це голос нашої совісті в дії!

Ідемо на вибори - бо не маємо права на байдужість!

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : Розширюємо коло друзів  
 
   
 
 
   
 

Розширюємо коло друзів
Нещодавно представники української громади зустрілися з теле і радіо журналістом Арі Каганом, який займає проукраїнську позицію і у своїх російскомовних програмах старається висвітлювати правду про ситуацію в Україні.

Арі Каган  також є дорадником головного контролера Нью Йорку Ската Стрінгера, за дорученням якого, власне, й відбулася ця зустріч. Йшлося про розширення співпраці з українською громадою Нью Йорку. Арі Каган закликав не замикатись тільки у своїй громаді, а  розширювати коло друзів, партнерів з тим, щоб доносити інформацію про Україну.

Від "Нової Української Хвилі" обговорювалась пропозиція щодо інформаційної підтримки проекту "Україна є! Україна буде! за участю української співачки татарского походження Джамали, академія- концерт якої планується на початку наступного року. А також обговорили можливості внесення на розгляд питання встановлення погруддя Тараса Шевченка із Майдану у Нью-Йорку.

Зустріч відбулася за кавою в Українському Народному Домі. 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : Про вересневі Українські дні у Нью-Йорку  
 
   
 
 
   
 

Про вересневі Українські дні у Нью-Йорку
Утвердження України на найвищому міжнародному рівні іноді все таки вимагає
  проведення непопулярних заходів. Таким наприклад в очах багатьох був гала-бенкет, зорганізований Українським Конгресовим Комітетом Америки  на честь Президента України Петра Порошенка в одному з найпрестижніших готелей  Нью-Йорку Валдорф-Асторія.  Понад 800 осіб взяли у ньому участь. Присутність більш як 200 дипломатів вищого рангу різних країн світу  засвідчила про вихід України на новий міжнародний рівень та солідарність і підтримку зусиль наших державних керманичів спрямованих на те, щоб зупинити агресорські апетити Росії, що являє сьогодні собою небезпеку всьому цивилізованому світові.
 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Америці : "Укрїнський день" у Конгресі США  
 
   
 
 
   
 

"Укрїнський день" у Конгресі США

Шістнадцятого липня ц.р.представники українських гроамдських орагнізацій США зробили ще один "наступ" на своїх конгресменів і сенаторів у їх офісах у Вашингтоні, з вимогою більш активних дій щодо припинення московської агресії в Україні, надання обіцяної військової допомоги, вжиття санкцій до путінської Росії" та ін. 

 

 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА