Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Україні : Шевченко на барикадах  
 
   
 
 
   
 

Минулого року, 9 березня, перед будинком Київської міської Ради, де знаходився штаб революції гідності,  з’явився памятник Тарасу Шевченку. Незвичайний пам’ятник - виготовлений з обломків барикад, з матеріалу, що захищав, рятував, і з того простріляного кулями, що не уберіг… Той зранений Шевченко, зовсім юний, зі саталевим виразом обличчя наче промовляв голосом першого героя Небесної сотні Сергія Нагояна:  Борітеся - поборите! Вам Бог помагає! За Вас правда, за Вас сила і воля святая". Шевченко на барикадах

Автором пам’ятника виявився відомий в Україні і далеко за її межами митець - скульптор-сюреаліст Ігор Гречаник. За підтримки Посольства України у США, його шанувальники, як серед українськогої діаспори, так і американські глядачі не раз мали нагоду  побачити  оригінальні роботи художника у Нью Йорку, Вашингтоні та багатьох інших містах Америки. Кілька років тому "Нова Українська Хвиля" організовувала зустріч з митцем- філософом в Університеті Конектикут, у Сремфорді. А у вересні минулого року на прохання дирекції Українського Інституту Америки, що у Мангетені, Ігор Гречаник  привіз свого "Шевченка на барикадах"  до Нью Йорку. У дні, коли ми знову і знову ідемо до Шевченка, щоб напитись живої води його слова, пропоную цікаві думки митця-філософа Ігора Гречаника, який створив цілу галерею його образів.

 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : Каким был «подарок Хрущева». Как Украина отстроила Крым.  
 
   
 
 
   
 
Никакого «подарка Хрущева» не было. 19 февраля 1954 года по просьбе Кремля Украина взялась спасать крайне запущенный Российской СФСР Крым — с разваленной экономикой и депортированным населением. 
Официальная статистика свидетельствует, что за время войны население в Крыму уменьшилось вдвое и в мае 1944 года составляло 780 тысяч человек, а после депортации крымских татар здесь осталось около 500 тысяч
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : Виталий Портников: Никакой России для нас больше нет. Есть оккупант  
 
   
 
 
   
 

Поразительно, что никто не задается вопросом - будет ли война с Россией. И как вообще это может быть - война Украины с Россией. К этому простому факту уже привыкли, как примиряешься с потерей близкого человека - плачешь, мучаешься, а потом сживаешься и только на кладбище в твоем сердце появляется неизбывная тоска, пишет Виталий Портников в блоге на сайте grani.ru.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : Зустріч голови ВГО "Нова Українська Хвиля" з народним депутатом від ВО "Свобода" Андрієм Міщенком та керівником Служби міжнародних зв'язків ВО "Свобода" Тарасом Осауленком.  
 
   
 
 
   
 
9 січня 2013 року у Києві відбулася зустріч із головою Всеамериканського об'єднання українців "Нова українська хвиля" Мирославою Роздольською з народним депутатом від ВО "Свобода" Андрієм Міщенком та керівником Служби міжнародних зв'язків ВО "Свобода" Тарасом Осаулeнком. Зустріч голови ВГО "Нова Українська Хвиля" з народним депутатом від ВО "Свобода" Андрієм Міщенком та керівником Служби міжнародних зв'язків ВО "Свобода" Тарасом Осауленком.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : В Україну на постійне життя найчастіше їдуть росіяни  
 
   
 
 
   
 

Олесь Коношевич

Іммігранти в Росії

Експерти-демографи кажуть про ризики, які несе значне збільшення імміграційних потоків в Україну на тлі зменшення населення в самій державі.

За Державного комітету статистики лише минулого року в Україну на постійне місце проживання приїхало 20 тисяч мешканців Росії. Ця країна посіла перше місце за кількістю іноземців, які переїхали до України.

 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : Через стратегічні цілі до об’єднання та успіху.  
 
   
 
 
   
 

 При оцінці  світових тенденцій потрібно мислити принаймні століттями. Світова історія – це історія боротьби за виживання та лідерство. З цією метою проводили завойовницькі війни, створювали імперії, винищували народи, хтось оголошував себе народом вищої раси, хтось – обраним народом, а хтось – свою релігію найправильнішою.  Слабаків, які ставлять перед собою тільки дріб’язкові цілі, історія не пускає на вершину піраміди.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : Камінець, кинутий у стоячу радянщину Радянський за формою, український за змістом  
 
   
 
 
   
 

Надія Банчик, Київ - США

 П’ятий Всесвітній Форум українців зустрів мене «звичною», хоча й призабутою за 8 років проживання у заокеанській діаспорі, «радянщиною». Зрештою, «радянщина» почалася ще на стадії формування делегацій на Форум, коли організатори у Києві відмовилися зарахувати до делегатів 40 журналістів, внаслідок чого, зокрема, я опинилася на цьому поважному зібранні без мандату делегата і, отже, на пташиних правах. 


 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : Чи почує українська влада діаспору  
 
   
 
 
   
 
alt
 V форум — це передусім визначна подія в історії світового українства. Він став ще одним підтвердженням єдності нації. Незалежно від того, де живуть українці, вони вболівають за свою Батьківщину, працюють для її утвердження в світі. Виступи, дискусії у секціях, розмови в кулуарах були яскравим відображенням..

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : Виступ Мирослава Роздольської, Голови Всеамериканського громадського об’єднання «Нова Українська Хвиля» на V Всесвітньому Форумі Українців. Київ, 19 серпня 2011 р.  
 
   
 
 
   
 

 Нині  на черзі другий етап пограбування. Проте увага громадськості прикута не до найважливішого питання державної національної стратегії, а до вміло зрежисованих політичних шоу. Тим часом земля, котра була завжди для українця найбільшим національним скарбом, може дуже скоро опинитися зовсім в неукраїнських руках.


 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  В Україні : Пошук правдивого образу України  
 
   
 
 
   
 

Завдяки тим відважним піонерам, які зробили крок у незнане, подолавши складні психологічні та економічні бар’єри, Україна має нині багатомільйонну армію народного посольства по всьому світу. 

Своєю поведінкою, своєю працею мільйони наших співгромадян  формують сьогодні образ українця у світі. Це велика відповідальність перед нацією, перед державою, яку світ щойно пізнає.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА