Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : За нашу і Вашу свободу!  
 
   
 
 
   
 

Мільйони українців живуть і працюють в Європі, в країнах Західного світу і щороку інвестують мільярди доларів в економіку України, підтримуючи не тільки свої родини, а життєздатність всієї країни. Чи легко даються ті долари, евро? Ні, нелегко. Але вони чесно зароблені, і така праця робить нас вільними. Вільними у самореалізації, у виборі кращого майбутнього для своїх дітей та онуків. Відкритими можливостями для кожного, хто хоче і вміє трудитись відрізняється цей Західний світ від пострадянських країн, від нашої рідної України, де всі можливості відкриті тільки для бандюків, і закриті для звичайних громадян.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : ХРИСТОС ВОСКРЕС!  
 
   
 
 
   
 
ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Щоб переглянути привітання у збільшеному вигляді - натисніть на зображення.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : Вічне слово Кобзаря у Балтиморі  
 
   
 
 
   
 

Сучасна політична ситуація робить слова Великого Кобзаря актуальними, як ніколи. Можливо, саме тому вони проникають у глибину душ людських. Та політика плинна, а Кобзареве слово вічне. У цьому мали змогу переконатися гості Шевченківського свята, організованого Балтиморсько-Вашингтонським осередком Нової Української Хвилі.

Вічне слово Кобзаря у Балтиморі

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров`я  
 
   
 
 
   
 
16-го січня 2011 року в приміщенні Українського Культурно- Освітнього Центру відбувся "Щедрий вечір". Організаторами цієї імпрези були УОКЦ і Філядельфійський осередок Нової Української Хвилі. Програма складалася з обіду і вистави у виконанні театральної групи Нової Української Хвилі під керівництвом Віри Губіцької. У виставі, яка вже другий рік поспіль користується незмінним успіхом глядача, приймали участь тридцять двоє дорослих і дітей.

Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров`я
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : До осені прямую  
 
   
 
 
   
 
altНещодавно, у приміщенні УОКЦ у Філадельфії відбулася презентація збірки поезій  Віри Губіцької «До осені прямую».  Презентація книги швидше нагадувала затишне родинне свято, яке приваблює щирістю, добротою і невимушеністю. Зібралися друзі, близькі та знайомі авторки, а  також люди, які цікавляться сучасною українською поезією.

 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : “ Я почуваюся вдома там, де є добрі люди"  
 
   
 
 
   
 
http://risu.org.ua/php_uploads/images/articles/ArticleImages_35175_Borys_Gydzyak_.jpgУ листопаді, а саме на День Подяки, Др. отцю Борису Гудзяку, науковцю, ректору УКУ, відомому релігійному політику виповнюється 50 років. Українська громада Нью–Йорку та інших міст  США щиро вітала  о. Бориса з ювілеєм, висловлюючи підтримку тої великої справи, якій він віддано служить.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : Благодійний концерт у Філадельфії  
 
   
 
 
   
 
Благодійний концерт у Філадельфії

31 жовтня 2010 року у приміщенні  Українського Освітньо-Культурного Центру відбувся благодійний концерт, присвячений памяті диригента, композитора Василя Безкоровайного. Організаторами концерту виступили Філядельфійський осередок „Нової Української Хвилі” та Український Освітньо-Культурний Центр. Головна мета концерту була зібрати якомога більше коштів на лікування зовсім ще юної харківянки Мирослави Петриніної.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : Вітання для УККА з нагоди 70–ти літнього Ювілею активної діяльності організації на теренах США  
 
   
 
 
   
 


Виступаючи як зорганізована сила, яка представляє не тільки мільйони українців у країні свого  поселення, а й інтереси України  у світі, Український Конгресовий Комітет Америки зробив неоціненний  внесок у формування доброго іміджу українців у світі, їхньої боротьби за свободу і незалежність України, становлення її як держави.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : ЗАКЛИКАЄМО УСІХ, КОМУ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ УКРАЇНИ, СТАТИ НА ЇЇ ЗАХИСТ!  
 
   
 
 
   
 
Дорогі Побратими!

Mи, українці Америки, серед яких сотні тисяч громадян України засуджумо дії президента Януковича, який поставив Україну перед реальною загрозою втрати державності.

ЗАКЛИКАЄМО УСІХ, КОМУ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ УКРАЇНИ, СТАТИ НА ЇЇ ЗАХИСТ!
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  У громаді : Виставка про Голодомор в Україні у Стемфорді  
 
   
 
 
   
 
Виставка про Голодомор в Україні у Стемфорді


Поширення правди про страшну трагедію, спрямовану на винещення українського народу сталінським режимом, торкає серця людей різних національностей, рас і віросповідань. В цьому ми ще раз мали нагоду упевнитись організовуючи виставку про Голодомор в Україні 1932–1933 рр. у приміщенні університету Коннектикут, зокрема у його академічній бібліотеці у Стемфорді.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА