Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Релігія : Виборчий Синод вибрав нового Главу УГКЦ  
 
   
 
 
   
 
alt

Виборчий Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, зібраний у Львові-Брюховичах 21-24 березня, відповідно до приписів Кодексу канонів Східних Церков та Партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви, обрав Верховним Архиєпископом УГКЦ Преосвященного Владику Святослава (Шевчука). Святійший Отець Венедикт XVI потвердив і поблагословив вибір Преосвященного Владики Святослава згідно з рішенням Виборчого Синоду Єпископів УГКЦ від 23 березня 2011 року.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : Повідомлення про лист Хрущова до Сталіна у справі ліквідації УГКЦ не стало сенсацією, але є важливим у справі відновлення правди  
 
   
 
 
   
 
«Хтось міг би сказати, що знайдення документу (йдеться про лист Хрущова до Сталіна, про який нещодавно повідомила Австрійська католицька інформагенція, – авт.), який доводить причетність керівництва СРСР до знищення Української Греко-Католицької Церкви не є жодною сенсацією, а його публікація – взагалі зайва річ, адже усім і так було відомо, хто виніс смертний вирок УГКЦ, в яких кабінетах зароджувалися плани і координувалися дії, скеровані на її цілковите знищення.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : «Маємо пам’ятати, що все йде поволі»: інтерв’ю Блаженнішого Любомира  
 
   
 
 
   
 

altГлава УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар) – це людина, яка наче знає майбутнє, дивиться в нього і з огляду на свою візію творить сьогодення. Блаженніший завжди відверто говорить про процеси, які відбуваються в Україні та світі, це надзвичайно розумна, мудра та водночас проста у поведінці та слові людина.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : Українська церква в Люрді.  
 
   
 
 
   
 

eureka-reservation.com

Люрд (Окситанська назва Lorda) — місто та чудотворне місце у Франції, розташоване на передгір'ях Високих Піренеїв у південно-західному кутку Франції, неподалік іспанського кордону. Місто налічує 15.000 мешканців і є другим за кількістю готелів в місті після Парижу. Люрд здатен прийняти 5.000.000 паломників кожен сезон. Одних лише хворих, що надіються на зцілення буває бл. 70.000 в рік.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : Визнання за УГКЦ статусу репресованої Церкви дасть їй можливість краще відповісти на сучасні потреби  
 
   
 
 
   
 
«Щодо того, чого ми очікуємо від цього рішення (визнання за УГКЦ статусу репресованої Церкви, – авт.), то слід констатувати, що внаслідок жахливих репресій Церква потерпіла не тільки морально, духовно, коли були знищені структури Церкви, священство, репресовані вірні та духовенство. Але також було втрачено багато матеріальних надбань, які не потрібні нам самі по собі, бо Церква не є якоюсь банковою системою, але потрібні для того, щоб ми могли краще реалізувати наше євангелізаційне завдання.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : Право на таємницю сповіді буде захищене на законодавчому рівні  
 
   
 
 
   
 

 На черговому пленарному тижні Верховна Рада України планує розглянути проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо дотримання таємниці сповіді (реєстр. № 1308). Законопроектом пропонується доповнити статтю 69 Кодексу пунктом про те, що священнослужителі не можуть бути допитані в якості свідків з приводу відомостей, отриманих ними під час сповіді. Про це 27 березня повідомили РІСУ в Інституті релігійної свободи.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : Екологічне бюро УГКЦ просить усіх небайдужих долучитися до всесвітньої акції «Година Землі»  
 
   
 
 
   
 

Зміст акції, ініційованої Всесвітнім фондом природи (WWF), полягає у тому, щоб у суботу, 28 березня, о 20.30 на одну годину вимкнути необов’язкові джерела освітлення та побутові електроприлади. «Послання акції полягає в тому, що ніхто не має права залишитись бездіяльним і очікувати на рішення інших. Кожна людина може і має зробити свій внесок для порятунку планети, починаючи з найменшого — не витрачати марно електроенергію, воду, газ, купувати енергозберігаючі прилади для дому та офісу тощо», — йдеться у спеціальному зверненні Бюро Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з питань екології.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : Відбувся круглий стіл, присвячений проблемі збереження дерев’яних храмів України  
 
   
 
 
   
 
У Львові в рамках циклу «Пам’яткознавчі дискусії» 26 березня 2009 року відбулось засідання, присвячене проблемі збереження дерев’яних храмів в Україні. Організатор циклу – Інтернет-ресурс «Відлуння віків» Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. У засіданні взяли участь представники державних та громадських пам’яткоохоронних організацій, реставратори, музейники, автори тематичних Інтернет-ресурсів.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : УГКЦ отримала статус репресованої Церкви  
 
   
 
 
   
 

Івано-Франківська обласна рада визнала за Українською греко-католицькою церквою статус «репресованої Церкви».

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення «Про визнання статусу «репресованої Церкви» за Українською греко-католицькою церквою» облрада прийняла сьогодні на своїй сесії.


 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Релігія : У прес-центрі УНІАН відбулася прес-конференція на тему: «Місце релігії в житті українського суспільства»  
 
   
 
 
   
 

У четвер, 26 березня, у прес-центрі УНІАН відбулася прес-конференція на тему: «Місце релігії в житті українського суспільства». Під час заходу було презентовано та роздано всім присутнім видання «Релігія та релігійність в Україні». Вперше в рамках міжнародного порівняльного проекту ISSP за участю 45 країн світу на підставі репрезентативного опитування виявлено особливості релігійних уявлень українців, представлено їхню самооцінку рівня власної релігійності, оцінку ролі релігії та релігійних організацій в суспільному та власному житті. Також було наведено порівняльні дані з європейських країн.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА