Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Політика : Чому Бандера лякає українців? До питання національної неповноцінності.  
 
   
 
 
   
 
 

altПрисвоєння Степану Бандері звання Героя України, яке відбулося між першим та другим туром президентських виборів, не викликало особливої дискусії в українських ЗМІ. Причиною цьому є не тільки сконцентрованість політиків та ЗМІ на передвиборчій агітації, а реальна неспроможність жодної зі сторін коментувати цю подію. Певною мірою вона свідчить і про мислення сучасної політичної еліти та її вартості. Постать Степана Бандери в контексті політичної історії України залишається табуйованою темою.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : Заява прес-служби Всеукраїнського об'єднання «Свобода» щодо мовної істерії українофобів та плазування псевдопатріотів  
 
   
 
 
   
 

altВ Україні існує лише один вид ксенофобії – українофобія. Тому істерична реакція проросійських політиків щодо акцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з нагоди Міжнародного дня рідної мови не викликає подиву. Партія регіонів, яка представляє інтереси Кремля в Україні, та її сателіти чітко визначили свої позиції щодо наступу на все українське. Основний удар своєї діяльності вони спрямували проти української мови, намагаючись будь-яким способом закріпити за російською статус панівної.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : Не даймо порушити наші Конституційні права  
 
   
 
 
   
 
Нарешті 4 січня з ЦВК “витиснули” постанову, яка дозволяє виборчим комісіям на закордонних дільницях вносити до реєстру виборців за поданою заявою-скаргою імена тих людей, котрі не стоять на консульському обліку і таким чином надає можливість  більшості громадянам Украни які перебувають за кордоном  прийняти участь у виборах Президента України .
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : Феномен кампанії - Віктор Ющенко вийшов на третю позицію у президентських перегонах  
 
   
 
 
   
 

Віктор Ющенко ввійшов у трійку призерів президентських перегонів. Принаймні про це свідчить опитування, проведене Національним інститутом стратегічних досліджень. За даними опитування, чинного главу держави готові підтримати 9,5% виборців. Серед фаворитів змін немає: у Віктора Януковича — 32,7%, у Тимошенко — 18,8%.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : ЗВЕРНЕННЯ до кандидатів на пост президента України: Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока, Юрія Костенка  
 
   
 
 
   
 
Шановні добродії!
Звертаюся до Вас як до кандидатів у президенти від українського національно-демократичного спектра політики. Решта кандидатів ще не досягли української сутності, для них Україна – це лише територіально-економічний простір. Тому духовно-культурні та національні надбання українського народу, наша мова, наша героїчно-трагічна історія для них не є вищими цінностями, а лише звичайною абстракцією.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : СВО-БО-ДА!  
 
   
 
 
   
 

http://gk-kamenjari.at.ua/maidan2.jpgУкраїнський майдан. Він періодично засвічується в історії. "Свято в Чигирині", у Шевченкових "Гайдамаках"... "Золотий гомін" на площі Софіївського собору - у Тичини. Наш "Майдан" поетами не оспіваний, зате засвічений на телеекранах усього світу як образ маловідомої у світі нації, в патріотизмі якої превалює демократичний релігійний дух.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : Питання В. Ющенку перед виборами:”Чого чекати українцям за кордоном?”  
 
   
 
 
   
 

alt

Україна з кожним роком все більше стверджується як модернова європейська країна з унікальною культурою та історією, розбудовуючи демократію, відстоюючи свободу і незалежність. Саме їх Віктор Ющенко вважає найвищими цінностями нації. «У них – ключ до українського майбутнього, і ми їх захистимо», – наголошує Президент.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : Ющенко розповів, що таке свобода і чим вона краща від цукерок  
 
   
 
 
   
 

alt

Ви можете купити політтехнологів, розробити програму, максимально її “патріотизувавши”, але патріотизм та релігійність не можна пошматувати й придбавати по шматках, купуючи окремими порціями для окремих регіонів. Де взяти погляд, де взяти ідеї? Де взяти віру в ці ідеї? Виборець розуміє, що всі, хто намагається це повторювати без внутрішньої автентичності, лишень прикидаєтеся. На щастя, це не продається.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : Віктор Ющенко: Тільки вільна людина може бути щасливою  
 
   
 
 
   
 
Віктор ЮщенкоВибори 2010 року — це не технічні вибори. Або країна йде вперед, вертається додому в Європу, або наважуємося на експеримент, який приведе нас до втрати незалежності.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Політика : Трохи про відповідальність політиків - 2  
 
   
 
 
   
 

Тему, винесену в заголовок цієї статті, я вже порушував на "Українській правді" рік тому. Як виявилося - напередодні російсько-грузинської війни та наступного розпаду тодішньої правлячої коаліції БЮТ-НУНС. Минув рік. Країна напередодні старту президентської кампанії. І цього разу, скоріше за все, напередодні незворотних змін зі знаком "мінус": іще тривають дебати про новий закон про вибори президента, кандидати ще тільки пишуть програми, а люди вже у розпачі.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА