Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Меридіани : "В їхньому "руском міре" немає місця для українців…"  
 
   
 
 
   
 
"В їхньому "руском міре" немає місця ані для української школи, ані для нас українців" – ці гіркі слова довелось почути в кінці минулого року від одного з українців Воронежчини, під час відвідання цієї області з делегацією Української Всесвітньої координаційної Ради. У губернії, де навіть за офіційними російськими даними проживає третина українського етнічного населення – нам не вдалося виявити, навіть, недільної української школи. І це при тому, що у Воронежі такі школи мають азербайджанці, вірмени, євреї.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : Українські заробітчани не квапляться додому  
 
   
 
 
   
 
Українські заробітчани за кордоном Упродовж останніх 2 років у світі зменшилось число людей, які в пошуках роботи їдуть з бідних країн до багатих. Причина – світова економічна криза. Згідно з дослідженнями, проведеними на замовлення Бі-Бі-Сі, трудові мігранти, які на момент кризи вже перебували на закордронних заробітках, виявилися найбільш незахищеним соціальним прошарком благополучних країн і сповна відчули на собі "принади" економічного спаду. Однак більшість із них, залишившись безробітними, не квапляться додому. Одним просто соромно повертатися, а іншим соромно просити гроші собі на життя у стареньких батьків.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : Звернення "Нової Української Хвилі» до Президента України  
 
   
 
 
   
 
Президенту України
Януковичу Віктору Федоровичу

Шановний пане Президенте, Всеамериканське громадське об’єднання «Нова Українська Хвиля», підтримуючи всі пункти Меморандуму  Світового Конгресу Українців, в свою чергу звертається до Вас, як організація представників четвертої хвилі  іміграції, котрі через своїх рідних є у тісному зв’язку з Батьківщиною та у співпраці з такими  ж об’єднаннями в усьому світі.
Ми свідомі того, що кошти, які пересилаємо в Україну, є вагомим внеском у розбудову її економіки. Залишаючись у більшості випадків громадянами України, котрі прагнуть повернутися  до рідних домівок, ми не просто спостерігаємо за всім, що діється в Україні, але вдивляємося у кожний крок влади, розцінюючи його, як надію повернення до Батьківщини, або  втрату такої надії.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : Ветовані надії  
 
   
 
 
   
 

За три дні до Великодня Віктор Янукович ветував закон, який давав можливість українським мігрантам приїхати вже на Великодні свята додому на власному авто без сплати мита і хабарів. Нагадаємо, на прийняття закону, скасованого сьогодні,  чекало сотні тисяч мігрантів. Йому  передував масштабний збір підписів, зіційований  на мігрантському порталі Навігатор, до якого  долучилися десятки волонтерів у багатьох країнах Європи.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : Веб-конференція “Церква разом з мігрантами”  
 
   
 
 
   
 

26 березня 2010 року з 11.00 до 13.00 відбулася відкрита для ЗМІ веб-конференція Блаженнішого Любомира, Глави УГКЦ. Тема веб-конференції: «Міграція. Завдання Церкви у служінні мігрантам». Блаженніший Любомир відповів на запитання українських мігрантів з усього світу та усіх зацікавлених осіб. Зважаючи на обмежений час, передусім Глава УГКЦ відповідав на ті запитання, які стосувалися теми веб-конференції. Всі запитання, які залишилися без відповіді Блаженніший Любомир прийняв для особистого вивчення.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар запрошує українських мігрантів з усього світу до on-line спілкування.  
 
   
 
 
   
 

http://ugcc.sebastopol.ua/guzarr2.jpgДорогі друзі,

Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар запрошує українських мігрантів з усього світу та зацікавлених осіб до on-line спілкування. Воно відбуватиметься за посередництвом  міграційного порталу Навігатор - і почнеться  в рамках 2-годинної веб-конференції 26 березня 2010 року об 11.00, а продовжиться Акцією збору пропозицій "Церква разом з мігрантами". Метою Акції  є підготовка питань та рекомендацій щодо можливостей Церкви у служінні мігрантам для цьогорічного Патріаршого Синоду, який збере єпископів УГКЦ з усього світу на початку вересня 2010 рокую

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : Уповноважений міського голови з питань іммігрантів у Римі - українка  
 
   
 
 
   
 

alt

 

4 лютого 2010 року відбулось позачергове засідання  Римської міської ради під  головуванням мера Дж.Алеманно, присвячене  темі імміграції та створенню  в системі мерії м.Рим інституту  уповноваженого міського голови  з питань інтеграції іноземних громад в столиці Італії. 

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : «Італійський синдром»: Жертви  
 
   
 
 
   
 
Після двадцяти років подружнього життя сім’ю івано-франківців розлучило нелегальне заробітчанство в Італії: дружина залишила чоловіка, син повстав проти батька, голова розбитої сім’ї ризикує опинитися ще й без даху над головою.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : Прикарпатські заробітчани у Бельгії придбали «швидку» для земляків  
 
   
 
 
   
 

Прикарпатські заробітчани у Бельгії придбали автомобіль «швидкої допомоги» для своїх земляків. Про це повідомили УНІАН у Богородчанській районній держадміністрації. Вчора заробітчани з Бельгії передали для односельчан села Дзвиняч Богородчанського району цей автомобіль. Земляки урочисто освятили подарунок.

 
   
 
 Читати далі...
 
     
   
 
  Меридіани : Якщо твої знання і хист нікому в Україні не потрібні…  
 
   
 
 
   
 
Якщо твої знання і хист нікому в Україні не потрібні...Щороку тисячі українців виїжджають за кордон. Окрема група мігрантів — науковці, серед яких більшість — молодь, яка не може реалізувати себе на батьківщині. Про своє життя у Польщі кореспонденту «ВЗ» розповідає львів’янка Алла Богдан (на фото), яка навчається у докторантурі Католицького університету в Любліні.
 
   
 
 Читати далі...
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА