Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Березень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У світі : Звернення закордонних українців до Президента України  
 
   
 
 
   
 
Пане Президенте,

Ми, представники українських громадських організацій  США, Канади та Європейських країн, обурені Вашим політичним кроком, що має на меті відрубати здорову гілку генетичного дерева світового українства - позбавивши громадянства понад 5-ть мільйонів закордонних українців.. Тих українців, котрі роками підтримують економіку своєї Батьківщини щорічними, як мінімум $5-ти мільярдними інвестиціями, що перевищують отримані Україною кредити МВФ. Тих українців, які стали волонтерами і допомогли поставити на ноги знищену вщент українську армію. Тих українців, котрі стали найбільшим і найсильнішим лобі України в Америці та Європі.

 Яку загрозу для України становить подвійне громадянство цих співвітчизників? Чи тих, що заробивши достойну пенсію, прагнуть повернутись додому, інвестуючи чималі кошти в економіку України?

 Вважаємо, що визнання подвійного громадянства з країнами де українська діаспора є особливо сильною та чисельною, такими як США, Канада, Австралія та ряд європейських країн, політика котрих є лояльною до України,  є надважливим державницьким актом сьогодення, спрямованим на зміцнення Української держави. Подвійне громадянство пропонуємо узаконити на основі міждержавних договорів з кожною окремою країною.

 На противагу, та задля захисту національних інтересів України, в умовах нeоголошеної війни з Росією є всі підстави не укладати такої Міждержавної угоди з країною агресором, а значить, невизнавати (заборонити) подвійне громадянство для власників російських паспортів. Це стосується й інших держав, котрі мають тереторіальні претензії до України.

 На часі - введення іспитів на громадянство: володіння державною мовою, знання історії та культури, що практикується у ряді Європейських країн та США.

 Заборонити подвійне громадянство на законодавчому рівні необхідно: ДЕПУТАТАМ, ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЯМ УСІХ РІВНІВ, ВІЙСЬКОВИМ З ДОПУСКОМ ДО ДЕРЖАВНОЇ ТАЄМНИЦІ, КЕРІВНИКАМ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ, За порушення Закону, приховування інформації про інше, окрім українського, громадянство, повинно бути введене суворе покарання.

 Віримо, що голос закордонних українців буде почуто і враховано. Ми завжди були і є невід’ємною частиною української нації і громадянського суспільства і український паспорт для нас є не лише формальністю, але важливим свідченням нашої приналежності до  Української Держави.

 Мирослава Роздольська, Голова Всеамериканського громадського об’єднання 'Нова Українська Хвиля, США

Роман Яцковський, Голова УГО "Помаранчева Хвиля",  Чикаго, США

Олег Гуцько, Голова Асоціації українців "Собор", Португалія

Олена Катаранчук, Голова Української громодянської правозахисної організації громодян України "ОБЕРІГ",  Італія:

Микола Круцик, Голова Асоціації Українців в Республіці Ірландія

Георгій Клімов Колесник, Президент асоціації U-Armonia, Валенсія, Іспанія

Марія Курницька. Президент української асоціаціі "Оберіг" Кантабрія (Іспанія)

Віктор Шуляр, Ольга Бегей, Християнський Рух Українців, Португалії

Євген Пилипенко, голова Української Громади в Норвегії

Ястреб,Голова української міжнародної організації "Четверта Хвиля"-

Наталія Бондаренко, Голова Українського Культурно-освітнього центру "Дивосвіт", м. Алькоркон , Мадрид

 

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 1)
| Переглядів: 1853
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА