DataLife Engine > --- > Підсумок 2016 року

Підсумок 2016 року


31 грудня 2016. Разместил: myroslava
Координаційна Рада Всеамериканського об’єднання «Нова Українська Хвиля» вітає  своїх членів організації, всіх друзів  та всю українську спільноту з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!

У літопис нашої організації – ВГО «Нова Українська Хвиля» 2016 рік увійде як успішний у здійсненні кількох важливих проектів. Завдяки спільним зусиллям всіх наших осередків, допомозі та підтримці активної української громадськості ми змогли:

Підсумок 2016 року Прийняти на відпочинок  восьмеро дітей  захисників Вітчизни і двох волонтерів з Івано-Франківська та зорганізувати для них цікаву культурно-пізнавальну програму у США:


Відкрити  суботню школу українознавства «Нова Хвилька» у Брукліні, 
Підсумок 2016 року

до якої записалося понад 80 дітей від 3-ох до 14 років.

Долучитися збіркою коштів до будівництва  будинку у Калуському      

районі, Івано-Франківської області для осиротілих дітей Віктора Спориша, учасника воєнних дій на Сході Україні., яким було передано чотири тисячі доларів.

Допомагати пожертвами раненим воїнам, які приїжджають на лікування до США.

Надсилати листи, зустрічатись з конгресменами, брати участь в Українських днях у Конгресі США задля отримання урядової підтримки США для України.

Зорганізовувати виставки, концерти та багато інших заходів у кожному осередку, які в основному спрямовані на збірки коштів для наших воїнів-захисників та їх родин.