Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Грудень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : Спільна праця заради світлої радості в дитячих очах  
 
   
 
 
   
 

У вересні- жовтні 2016 року  ми мали  велику приємність прймати у себе дітей воїнів-учасників воєних дій на Сході України. Пізнавально-культурна програма для восьмох дітей  батьки, яких захищали Вітчизну від московських окупантів, зорганізована Координаційною Радою ВГО «Нової Української Хвилі». Проект був задуманий весною разом із фондом «Майбутнє Прикарпаття», який очолює волонтер Наталія Перцович.

 Спільна праця заради світлої радості в дитячих очах
Підводимо підсумки 20016 року І ще раз хочемо подякувати всім, хто допомагав нам у здісненні цього проекту. А це десятки, а може й сотні людей. Найперше допомога надійшла від Посольства України у США, звідки було направлено листа до Посольства США в Україні про підтримку  Проекту.   

 Як тільки отримали візи Генеральне Консульство України у Нью-Йорку підключилося до перемовин з компанією Міжнародні Авіалінії України про  отримання знижки на авіаквитки. Головний менеджер компанії у США Грегорі Трумен, зробив все можливе, щоб вартість квитків для всієї групи була доступною для нас і становила в середньому $450 на особу.  Доречі, на відміну  від менеджерів  у Києві, з якими довготривалі перемовини не мали жодного успіху.

 Спільна праця заради світлої радості в дитячих очах
Осередки «Нової Української Хвилі», - Пасейкський, Нью-Дж., Філадельфійський, ПА, Пітсбурський, ПА, разом з громадою Статен Айленду та волонтерською групою, яку очолює  Олег Мельник оплатили  вартість квитків.

 Дякуючи компанії «Міст» і зокрема, ії менеджеру, члену Координаційної Ради «Нової Української Хвилі» Наталії Брандафі та волонтерській групі  «ToyDrive”

ми змогли забезпечити цікаву програму у Нью Йорку - побувати з дітьми на Statue of Liberty, у музеях «9.11»; «Madam Tuso»; «Empire State Building» на Interpite museum. «Time  Square», гуляти вечірніми вулицями Мангетену тa побачити багато цікавого.  Квитки на всі види транспорту у Нью-Йорку оплатила родина Едварда та Світлани Душак зі Стетен Айленду.

 Спільна праця заради світлої радості в дитячих очах
Тиждень дітей гостила у себе на Статен Айленді  родина Олега та Ольги Роздольських, які взяли на себе в основному всі витрати на харчування.  На ночліг гостинно приймали у себе чотирьох хлопчиків Анна та Микола Домські, Наталя та Роман Шкварки.

Олег Оля та їх   17-ти літній син  Олександр супроводжували дітей в екскурсіях Нью Йорком. А вечорами усі довго засиджувались за дружніми розмовами та смачною вечерею. Діти настільки здружились, що їм важко було покидати Статен Айленд.  Та попереду їх ще чекало багато цікавого, пізнавального.

 На два останні дні вересня групу забрав на свою парафію Пресвятої Родини отець Олів’ян Попович. Тут діти побували  на різних атракціонах, оглядали захоплюючий морський світ в одному з найбільших акваріумів, побували на березі відкритого океану.

 А далі, був переїзд до Пасейку, НДж., де у п’ятницю пізнього вечора наших подорожуючих тепло зустріли члени Пасейкського осередку «Нової Української Хвилі», разом зі священиком парафії св. Миколая о. Андрієм Дуткевичем. Отець помолився за дітей, а раненько, у суботу першого жовтня поблагословив  їх у дорогу до Вашингтону.

 Пасейкський осередок  «Нової Української Хвилі», голова Галина Семеняк, додатково взяв на себе усі  витрати, пов’язані з цією поїздкою.  День був надзвичайно насичений. Коротке прийняття у Посольстві України,  світлини на згадку біля Білого дому та Капітолію, відвідини Лінкольн Центру, Музею космонавтики та інше.

 Спільна праця заради світлої радості в дитячих очах
На зворотньому шляху група залишилась у Філадельфії. Тут ними заопікувались парафіяни церкви Арх. Михаїла на чолі із заступником голови церковного  комітету Лілією Мельничук.  На недільній службі о. Андрій поїменно згадав усіх діток  і їх батьків- захисників Вітчизни. Особливо зворушливою була проповідь у цей день для цих дітей і для всіх учасників Літургії. Теплим було і прийняття  після Служби.

 Зап'яталась дітям екскурсія  історичними місцями Філадельфії, яку провела заступник голови ВГО «Нова Українська Хвиля» Ірина Мазур.  Ірина також зорганізувала відвідини Організації Обєднаних Націй у Нью Йорку. Консули Місії України до ООН гостинно прийняли дітей  у себе, а потім супроводжували їх до головного офісу ООН і разом з ними раділи, як юні українці уявляли себе великими промовцями на головних трибунах найвищої організації всесвітн-ого значення.

 Спільна праця заради світлої радості в дитячих очах
Перебування на землі Вашингтона  завершилось для дітей у Стемфорді, КТ. Тут два дні їх гостинно приймав ректор семінарії св, Василії о. Роман Малярчук, директор школи українознавства Уляна Йосипів, вчителі, батьки і кілька родин від громади.

 Єпископ Стемфордський  Владика Павло Хомницький, зустрічав юних гостей  в аеропорту Кенеді у перший день прильоту і проваджав їх у день повернення на Батьківщину. Благословення Преосвященного Владики, молитви отців оберігали  дітей у цій подорожі,  увага і любов, щедрі пожертви багатьох наших людей на подарунки, теплий одяг в усіх місцях, де вони побували, чи залишались на ночліг, зігріли їх серця і наповнили вдячністю та вірою у те, що добро всеперемагаюче.

Мирослава Роздольська,

Голова ВГО «Нова Українська Хвиля»

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 8)
| Переглядів: 1733
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА