DataLife Engine > В Америці > Звернення до Президента України

Звернення до Президента України


22 жовтня 2015. Разместил: myroslava
 Президентові України Петру Порошенку,

Шановний Пане Президенте,

 Звертаються до Вас члени Координаційної Ради Всеамериканського громадського об’єднання «Нова Українська Хвиля», представники комітету допомоги Україні та волонтерського руху українців США.

 Українська діаспора Нью Йорку мала честь приймати Вас під час Вашого візиту з нагоди відзначення 70-ліття Організації  Об'єднаних Націй і з увагою вислухати Вашу сповнену оптимізму промову. Підтримуємо ту позицію, яку Ви, як Президент України, висловили щодо діяльності Ради Безпеки, агресії Росії та зовнішньої політики України.

 На жаль, в рамках Вашого візиту до США не було нагоди поговорити відкрито про внутрішню ситуацію в Україні, про те, що нині хвилює українців по всьому світі.

 Найперше, хочемо звернути Вашу увагу на те, що перегони до місцевих органів влади розпочалися  не з відкритих політичних дебатів, цікавих нових програм, спрямованих на підвищення соціальних стандартів, як це годиться у демократичній державі, а з репресій проти політичних опонентів. Дії Міністра Внутрішніх Справ Арсенія Авакова  та Генерального прокурора  Віктора Шокіна виглядають не інакше як деструктивними, так ніби діють вони за планом, який на руку хіба що  ворогам нашої державності. Це дуже серйозно впливає на Ваш імідж як Президента демократичної держави.

 Українці та друзі України очікували побачити затримання справжніх злочинців, покарання тих, хто розстрілював «Небесну Сотню», хто розпалював національну ворожнечу і привів до цих страшних події, які переживає сьогодні вся Україна. Натомість, надалі  - стара совєтська тактика, коли замість боротьби з корупцією на показ виставляють справи проти посадовців незначного рівня. Політичних репресій зазнають патріоти, захисники української державності на фронтах неоголошеної війни.

 Існує біблійська істина про те, що старі міхи не наповниш новим вином. Непрофесійність очільників Генпрокуратури та Міністерства Внутрішніх Справ, чи може залежність їх від невідомих нам чинників, можуть  розпалити  внутрішній конфлікт всередині країни. Це те, чого прагне наш ворог.

 Наш досвід життя і співпраці з урядовими структурами в країні розвиненої демократії засвідчує неоціненну важливість зворотнього зв’язку слуг народних, держслужбовців та всенародно обраних очільників Держави з  тими, хто покликав їх до цієї  служби зі своїм народом. Сподіваємось і ми на більш продуктивну  конструктивну співпрацю владних інституцій з усіма патріотичними силами в Україні і поза її межами задля добра українського народу і перемоги над московським окупантом.

 Мирослава Роздольська, Голова Всеамериканського об’єднання «Нова Українська Хвиля»; Члени Координаційної Ради, голови осередків: Ірина Мазур, Філадельфія, ПА; Богдан Бохонок, Пітсбург, ПА; Христина Горбачевська, Балтимор-Вашингтон; Наталія Брандафі, Нью-Джерсі, НДж.; Остап, Стахів, Клівленд, ОГ; Галина Баган, Нью-Йорк, НЙ; Уляна Киричук, Стемфорд, КТ; Олена Паливода, Детройт, МІ; Татяна Чубко, Пітсбург, ПА; Наталія Ярова, Чикаго, ІЛ;

 Свої підписи долучають також Іван Буртик, Голова Ради Оборони та Допомоги Українцям (РОДУ при УККА), громадські активісти: Анна Шпук та Петро Нікітін, Нью Йорк; Іван та Люба Шпук, Нью Йорк; Олексій та Христина Піхманець, Нью Йорк; Ореста Васильків, Нью Йорк, НЙ.; Дмитро та Олександра Крівіни, Саміт, Нью Джерсі; Руслан Карпенко та Анна Валентіні, Нью Джерсі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<!--EndFragment-->