DataLife Engine > В Америці > "Укрїнський день" у Конгресі США

"Укрїнський день" у Конгресі США


24 липня 2014. Разместил: myroslava

Шістнадцятого липня ц.р.представники українських гроамдських орагнізацій США зробили ще один "наступ" на своїх конгресменів і сенаторів у їх офісах у Вашингтоні, з вимогою більш активних дій щодо припинення московської агресії в Україні, надання обіцяної військової допомоги, вжиття санкцій до путінської Росії" та ін. "Укрїнський день" у Конгресі США

В рамках Українського дня" у Конгресі США відбулося багато зустрічей, надіємося, що вони дадуть результати, бо маємо все більше і більше прихильників, готових підтримати Україну. Останній пакет санкцій - це ще один крок. Хоч, звичайно, для нас ті кроки виглядають дуже повільними. Тому знову і знову наголошували їм, що полем бою проти тероризму, за демократичні цінності, мир і справедливість у світі, на захисті яких так стоїть США, нині стала Україна. І ця війна не тільки проти нашого народу, а проти всього цивілізованого світу.

Обговорювали також пропозицію щодо  візиту Президента України до США, надання щиршої підтримки в інформацийних програмах та ін. На прийнятті, яке відкрив директор УНІС, УККА, головний організатор цієї програми Михайло Савків виступили також Сенатор Rob Portman, Congresswoman Carolyn Maloney, Посол України у США Олександр Моцик.