Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Квітень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : Участь у виборах Президента - наш головний громадянський обовязок  
 
   
 
 
   
 

Дорогі співвітчизники!

Україна переживає надзвичайно складний період свого буття. Виклики, які стоять перед Україною вимагають консолідації всіх сил задля виходу з кризи, збереження миру та розвитку держави у її новому духовно і національно зрілому образі. Цей новий образ України творимо ми українці, незалежно від того, де ми знаходимось.

Своєю активною позицією українці  Америки домоглися більш дієвої підтримки України урядом країни нашого проживання та міжнародною спільнотою у боротьбі з нашим північним сусідом, який ніколи не переставав зазіхати на нашу незалежність, і накінець показав своє справжнє обличчя окупанта анексією Криму. Підтримка Майдану і українських збройних сил українцями в діаспорі  - це теж немалий внесок у перемогу над нашим внутрішнім і зовнішнім ворогом.

Але наша боротьба за  суверенну державу триває на багатъох фронтах. Один із них - це проведення демократичних прозорих виборів Президента України  25 травня цього року. Від результатів цих виборів залежатиме не тільки подальше здійснення реформ в усіх галузях економіки, освіти, права, оборони країни, а й утвердження України, як правової держави на міжнародній арені.

Наші співвітчизники з Небесної Сотні поклали своє життя за свободу для мільйонів українців. Наш внесок у майбутнє нашої держави, наших дітей і онуків не вимагає такої дорогої плати за  вільну демократичну Україну.  Свідомий вияв нашої громадянської позиції на виборах 25 травня - це всього лиш невелика пожертва своїм часом. 

 Для того, щоб  зробити її і взяти участь у виборах, необхідно заздалегідь подбати про дотриманя усіх формальностей. Стати на тимчасовий облік та бути внесеними у реєстр виборців, на виборчих дільницях, які знаходяться у Посольсьтві України у Вашингтоні та у Генеральних Консульствах у Нью-Йорку, Чикаго, Сан-Франциско необхідно до 2 травня. Так вимагає закон.

Закликаємо всіх громадян України якнайшвидше перевірити чи є вони у списках виборців. Це можна зробити за телефоном у Консульствах та Посольстві України. Якщо ж бо нема, невідкладно стати на тимчасовий облік, чи подати заяву на внесення у реєстр виборців.

Докладну інформацію про Державний реєстр виборців можна прочитати на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua

  Взяти участь у виборах Президента - це наш головний громадянський обовязок сьогодні. Сповнімо його гідно!Слава Україні

Координаційна Рада 

Всеамериканського Громадського Об’єднання

 "Нова Українська Хвиля"

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2004
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА