Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Лютий 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : у - протест українців у Нью Йорку, 01/26/14  
 
   
 
 
   
 

Янукович - у відставку
Такою була головна вимога  українців, що зібрались на протестну акцію проти злочинниих дій режиму Януковича. під Генеральним Консульством України у Нью Йорку.  

у - протест українців у Нью Йорку, 01/26/14
Хвилиною мовчання мітенгувальники вшанували пам’ять загиблих  Сергія Нагіяна, Михайла Жизнєвського та Юрія Вербицького та Романа Сеника, котрі поклали своє життя на вівтар Свободи. Отці Українських Церков відлужили Панахиду за душі полеглих Героїв України. Звучали слова подяки батькам, які виховали таких мужніх синів. 

Основна вимога мітингуючих -  припинення насильницьких дій та відставка Януковича. Виступаючі від Українського Конгресового Комітету Америки, Організації Оборони Чотирьх Свобід України озвучили вимоги американських українців до Адміністарції Президента Обами та до Конгресу США, щодо вжиття санкціїй до  винних в насильницьких діях проти мирних протестувальників в Україні та до тих можновладців, що підтримують цей режим.

Підтримати українців  прийшли представники грузинської, чеченської громади, а також польської і чешської. Вони тримали прапори своїх країн та у своєму слові заявляли про солідарність з українським народом у його справедливій боротьбі зі злочинною владою, що служить не своєму народові, а імперським амбіціям Путіна.

Від молодіжних організацій прозвучала пропозиція створити Народну Раду, куди б увійшли представники всіх українських громадських організацій  Нью Йорку. Від "Нової Української Хвилі" -  звернення до українських дипломатів скласти свої повноваження і  перейти на сторону народу та цим самим наблизити перемогу над тими, хто хоче поставити український народ на коліна. 

Люди скандували: "Україно, ми з Тобою!", "Банду геть!" "Зека геть!", "Дипломати з народом!"', співали повстанських пісень та Гимн України, дякували Нью- Йоркській поліції, яка супроводжувала мітенгувальників від Time Square до Консульства України у Нью Йорку, та саме тут перекрила 49 вулицю поміж Другою і Третьою Авеню для мирних протестів українців..
Більше на нашій сторінці : https://www.facebook.com/pages/New-Ukrainian-Wave/134781923303336?fref=ts 

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 1477
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА