DataLife Engine > В Україні > Зустріч голови ВГО "Нова Українська Хвиля" з народним депутатом від ВО "Свобода" Андрієм Міщенком та керівником Служби міжнародних зв'язків ВО "Свобода" Тарасом Осауленком.

Зустріч голови ВГО "Нова Українська Хвиля" з народним депутатом від ВО "Свобода" Андрієм Міщенком та керівником Служби міжнародних зв'язків ВО "Свобода" Тарасом Осауленком.


16 січня 2013. Разместил: myroslava

Зустріч голови ВГО "Нова Українська Хвиля" з народним депутатом від ВО "Свобода" Андрієм Міщенком та керівником Служби міжнародних зв'язків ВО "Свобода" Тарасом Осауленком.
9 січня 2013 року у Києві відбулася зустріч із головою Всеамериканського об'єднання українців "Нова українська хвиля" Мирославою Роздольською з народним депутатом від ВО "Свобода" Андрієм Міщенком та керівником Служби міжнародних зв'язків ВО "Свобода" Тарасом Осауленком.

Мирослава Роздольська привітала представників "Свободи" з переконливими результатами на останніх виборах до Верховної Ради України і висловила сподівання на підтримку націоналістичною фракцією ініціатив української діаспори, спрямованих на підтримку забезпечення виборчого права українців, що мешкають за кордоном. Як відомо, останні парламентські вибори в Україні продемонстрували застосування владним режимом в Україні бюрократичних перепон для обмеження конституційних прав українців, які мешкають за кордоном, щодо участі у виборах. Зокрема, голова "Нової української хвилі" акцентувала увагу на відсутності сучасних засобів дистанційного голосування в закордонному виборчому окрузі, що часто спонукало українських виборців у США відмовлятися від участі у виборах через необхідність подолання тисяч кілометрів до консульських установ України в Сполучених Штатах.

Крім цього, М. Роздольська наголосила на підтримці українською діаспорою законодавчих ініціатив "Свободи", що будуть спрямовані на вирішення проблеми пенсійного забезпечення українців на батьківщині. Відсутність такого законодавчого положення, яке застосовується переважною більшістю країн світу, дуже стримує прагнення українських мігрантів повертатися з-за кордону в Україну по досягненні ними пенсійного віку.

На зустрічі було обговорено питання взаємодії ВО "Свобода" з Українським Конгресовим Комітетом Америки, до Виконавчого комітету якого входить і організація, очолювана Мирославою Роздольською.

Крім цього, учасники зустрічі домовилися про продовження практики зустрічей української діаспори в США з очільниками ВО "Свобода", необхідність яких була підтверджена минулого року під час візиту до цієї країни голови партії Олега Тягнибока та його заступника з політичних питань Андрія Мохника.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"