Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : Візьміть у руки бюлетень, щоб Ваші діти і онуки не брали до рук зброю!  
 
   
 
 
   
 

Дорогі співвітчизники!

 Наближається надзвичайно відповідальний момент у житті нашої держави – вибори до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня 2012 року. Ці вибори – вирішальні в історії нашої країни як демократичної незалежної держави. Від нас свідомих українців, а такими сьогодні повинні бути ми всі, залежить  - утримаємо демократичний вибір України чи штовхнемо її у полум’я громадянської війни. Візьміть у руки бюлетень, щоб Ваші діти і онуки на брали до рук зброю!

 Закликаємо всіх наших співвітчизників, незалежно від того легально чи нелегально знаходяться вони у США, прийти на виборчі дільниці, які знаходяться у Посольстві України у Вашингтоні та в українських консульствах у Нью Йорку, НЙ, Чикаго, ІЛ, Сан-Франциско, СА, і здійснити свій громадянський обов’язок. Для того, щоб проголосувати необхідно мати дійсний паспорт громадянина України і бути внесеним у реєстр виборців. Для тих, хто не стоїть на постійному чи тимчасовому консульскому обліку, необхідно подати заяву на включення у реєстр виборців, бажано до 17 жовтня. Останній термін подачі за 5 днів до виборів. На відміну від попередніх років, зміни у законодавстві не дозволяють вносити нові імена у реєстр виборців у день виборів,.  Тому це треба зробити заздалегідь, додавши до заяви про включення до реєстру виборців копію перших сторінок паспорта та копію документа, який підтверджує, що особа проживає на території певного округу (права водія чи рахунок  на сплату за електроенергію, газ і т.п). Зразки заяв і перелік необхідних документів є на сайті Посольства чи Консульств України у США (http://www.mfa.gov.ua/usa).

 Не нарікайте ні на кого, що Україна не така, якою б ми хотіли бачити її. Сповніть свій громадянський обов’язок, щоб вона стала іншою. Байдужість, виправдання, що від Вашого голосу нічого не залежить – це зрада майбутнього  Ваших дітей, онуків і правнуків. Вважайте своїм національним обов’язком акнайширше розповсюдити заклик про участь у виборах серед Ваших друзів знайомих - всіх, хто має право обирати.

 Голосуймо за національно-патріотичні сили! Незалежно від того, де ми знаходимось в Україні чи поза її межами, ми відповідальні за її долю, допоки ми  є українцями.

 Координаційна Рада ВГО «Нова Українська Хвиля»: Голова Мирослава Роздольська. Члени Координаційної Ради: Богдан Бохонок, Татяна Радь, Пітсбург, ПА; Христина Горбачевська, Балтимор-Вашингтон, МД; Надія Петрик, Філадельфія, ПА; Наталія Брандафі Нью Джерсі, Н. Дж.; Галина Семеняк, Пасейк, Н. Дж.; Олексій Нікітін, Нью-Йорк, НЙ; Остап Стахів, Клівленд, ОГ; Наталія Ярова, Чикаго, ІЛ.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2674
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА