DataLife Engine > В Америці > Звернення ВГО «Нова Українська Хвиля»

Звернення ВГО «Нова Українська Хвиля»


14 червня 2012. Разместил: myroslava

Дорогі Співвітчизники ! Дорогі українці!

 Наша Вітчизна у небезпеці. Влада вкотре за останні два роки свого панування демонструє повну зневагу до народу, який вона нещадно грабує.

 Закон Колісніченка –Ківалова – це посягання не на мову, а на територіальну цілісність України. Це ніщо інше як заклик до протистояння. Це спроба розпалити громадянську війну?

 Демократичні держави, дбаючи про національну безпеку своїх країн, різко протидіють подібним злочинам. Ківалови-колісніченкі не просто негативно висловлюються про національні та державні цінності, вони горять ненавистю до народу, серед якого живуть, до держави, яку нахабно використовують у своїх цілях.

 Вимагаємо суворого покарання  Колісніченка, Ківалова  за розпалювання ворожнечі поміж народами, що населяють Україну, за свідомо спровоковану небезпеку національній і територіальній цілісності України.

 Дорогі російськомовні співвітчизники, не піддавайтесь на подачки, якими Вас купують, щоб залишитись біля корита і продовжувати нищити ваше і наше життя.

 Єдина державна мова  є єднальною ланкою народу, здатною консолідувати громадянське суспільство, мобілізувати його творчу енергію на досягнення добробуту кожної людини.

 Наш досвід життя у демократичній країні світу показує, що краща доля здобувається єднанням довкола національної ідеї. Україна стане сильною   і люблячою Матір'ю для кожного, хто шанує її.

 Не даймо зграї ненаситних використовувати нас! Ми єдиний український народ від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня України і по всьому світу, де є українці, згуртовані довкола своїх духовних і національних святинь.

 Разом скажем: «Досить». Час прозріння настав! За вашу і нашу Свободу! Гуртуймося!

Mирослава Роздольська, Голова ВГО «Нова Українська Хвиля»
Юрій Мельник, в.о. Голови УГО «Помаранчева Хвиля», Чикаго, ІЛ 
Члени Координaційної Ради, Голови осередків ВГО «Нова Українська Хвиля»: Богдан Бохонок (Пітсбург, ПА), Наталія Брандафі (Нью Джерсі, Н.Дж.), Надія Банчик (Каліфорнія), Христина Горбачевська (Балтимор-Вашингтон, МА), Леся Лесик (Чикаго, ІЛ), Олексій Нікітін (Нью Йорк, НУ), Надія Петрик (Філадельфія, ПА), Татяна Радь (Пітсбург, ПА), Галина Семеняк (Пасейк, Н.Дж.), Остап Стахів, (Клівленд, ОГ), Натaлія Ярова (Чикаго, ІЛ), Василь Перець Детройт, МІ.