Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Червень 2011    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Конгресу США  
 
   
 
 
   
 

У вівторок, 7 червня лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Конгресу США. У складі делегації – голова Комітету з процедурних питань Девід Дрейер (Республіканська партія, Каліфорнія), Девід Прайс (Демократична партія, Північна Кароліна), Бред Міллер (Демократична партія, Північна Кароліна) та Сьюзан Девіс (Республіканська партія, штат Каліфорнія). У зустрічі також взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт. У ході зустрічі співрозмовники торкнулися актуальних тем міжнародного порядку денного та глобальних тенденцій, а також обговорили ключові питання розвитку внутрішньополітичних та економічних процесів в обох країнах.Конгресмени поцікавилися баченням лідера «Фронту Змін» зовнішньополітичної стратегії України, зокрема щодо вибору оптимальної інтеграційної моделі, а також стану справ в Україні з забезпеченням верховенства права, свободи слова та можливостями збереження конкурентної політичної системи, зокрема, напередодні виборів до парламенту.Лідер «Фронту Змін» наголосив, що Україна – європейська країна, яка вибрала свій шлях, що підтримується більшістю громадян. «Україну не можливо повернути назад у минуле. Будь які спроби влади зробите це неминуче наштовхнуться на супротив опозиції й усього суспільства. Інтеграція до Європейського Союзу закріплена як ключовий напрям в законах України. Головне наповнити декларації про європейським вибір реальними діями. Не говорити про два десятки реформ, а втілити хоча б дві-три», – підкреслив він.Арсеній Яценюк також висловив занепокоєння в зв`язку з порушенням в країні балансу гілок влади і висловився за необхідність його відновлення через проведення вільних, чесних і конкурентних парламентських виборів у 2012 році. «Опозиція повинна об’єднати зусилля для забезпечення демократичних і прозорих виборів і недопущення фальсифікацій. Тільки в цьому випадку можна буде створити демократичну більшість у Верховній Раді, яка зможе повернути баланс влад і не допустити прийняття помилкових рішень у державі», – підкреслив лідер «Фронту Змін».Конгресмени побажали успіху Україні. Зі свого боку лідер «Фронту Змін» висловив впевненість, що і після президентських виборів у 2012 році США розвиватимуть та поглиблюватимуть партнерські відносини двох країн.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2394
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА