Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Квітень 2011    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : У рамках народної дипломатії  
 
   
 
 
   
 

 

Цими днями, Голова Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля» п. Мирослава Роздольська зустрілася з Губернатором штату Конектикут, Даніелем Мелоє, який прийняв її у своєму офісі в Капітолії у Гардфорді, КТ, і передала йому офіційне запрошення  Глави Івано-Франківської обласної державної  адміністрації п. Михайла Вишиванюка відвідати Прикарпатський край.

У штаті Конектикут, який має імідж одного з найбагатших штатів Америки за кількістю, мільйонерів, які живуть тут, та відомих знаменитостей, що полюбляють чудову природу цієї місцевості та близьке розташування до столиці світу Нью-Йорку, за останні двадцять років помітно зросла й українська спільнота, для якої цей край зі скелями і пагорбами багато чим нагадує рідні місця.  За неофіційними даними говоримо більш як про двадцять тисяч  українців,  що зосерджуються в основному у двох найбільших містах штату – Стемфорді, Гартфорді та їх околицях.

Теперішній губернатор штату Конектикут, п. Даніель Мелоє, ще будучи мером міста Стемфорду завжди прихильно ставився до українців, не одноразово брав участь в українських культурних заходах, фестивалях, надсилав вітання з нагоди національних свят.

З приємністю, прийнявши запрошення відвідати Прикарпатський край, він тут же віддав розпорядження своєму економічному відділу детальніше вивчити передані йому матеріали про Івано-Франківщину: інвестиційний клімат, унікальниу культуру, туристичні та інші можливості і пообіцяв у рамках своєї поїздки до Європи у другому півріччі цього року завітати в Україну. Та в свою чергу  заявив про готовність у будь який час прийняти офіційну делегацію з Івано-Франківщини для обговорення подальшої спвпраці.

 

У рамках народної дипломатії

Прес-відділ

«Нової Української Хвилі»

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 1)
| Переглядів: 2521
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА