DataLife Engine > В Америці > У рамках народної дипломатії

У рамках народної дипломатії


6 квітня 2011. Разместил: Olena

 

Цими днями, Голова Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля» п. Мирослава Роздольська зустрілася з Губернатором штату Конектикут, Даніелем Мелоє, який прийняв її у своєму офісі в Капітолії у Гардфорді, КТ, і передала йому офіційне запрошення  Глави Івано-Франківської обласної державної  адміністрації п. Михайла Вишиванюка відвідати Прикарпатський край.

У штаті Конектикут, який має імідж одного з найбагатших штатів Америки за кількістю, мільйонерів, які живуть тут, та відомих знаменитостей, що полюбляють чудову природу цієї місцевості та близьке розташування до столиці світу Нью-Йорку, за останні двадцять років помітно зросла й українська спільнота, для якої цей край зі скелями і пагорбами багато чим нагадує рідні місця.  За неофіційними даними говоримо більш як про двадцять тисяч  українців,  що зосерджуються в основному у двох найбільших містах штату – Стемфорді, Гартфорді та їх околицях.

Теперішній губернатор штату Конектикут, п. Даніель Мелоє, ще будучи мером міста Стемфорду завжди прихильно ставився до українців, не одноразово брав участь в українських культурних заходах, фестивалях, надсилав вітання з нагоди національних свят.

З приємністю, прийнявши запрошення відвідати Прикарпатський край, він тут же віддав розпорядження своєму економічному відділу детальніше вивчити передані йому матеріали про Івано-Франківщину: інвестиційний клімат, унікальниу культуру, туристичні та інші можливості і пообіцяв у рамках своєї поїздки до Європи у другому півріччі цього року завітати в Україну. Та в свою чергу  заявив про готовність у будь який час прийняти офіційну делегацію з Івано-Франківщини для обговорення подальшої спвпраці.

 

У рамках народної дипломатії

Прес-відділ

«Нової Української Хвилі»