Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 "Бути бандерівцем – це значить не дати себе використовувати". » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Лютий 2011    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Україні : "Бути бандерівцем – це значить не дати себе використовувати".  
 
   
 
 
   
 


Iз виступу Голова Всеамериканської громадської організації "Нова Українська Хвиля"
 на віче, зорганізованому Українською Всесвітньою Координаційною Радою на Софійській площі, 22 січня, у День Соборності України

Дорогі  українці, 

Mаю честь  передати вітання від  наших співвітчизників на еміграції, котрі долаючи час і простір завжди духовно у молитві і праці були і є у злуці  з рідною землею.

Третина нації на початку третього тисячоліття опинилась поза межами матірної землі. 

Третина нації, у чужих краях, розбудувала і продовжує будувати острови України по всьому світі і має за це шану від інших народів і держав. І тільки у сусдній державі, де є найбільша українська діаспора намагаються знищити осередки української культури, заборонити об’єднання Українців, бо Росія боїться навіть невеликих згуртованих сил. Taм привикли тільки брати: наші уми, наші таланти, нашу працю, наші землі і ніколи нічого взамін не давати. Ця споживацька психологія краху як людини, так і держави,– це дорога у нікуди.  Прикро, що Україна сьогодні за байдужою згодою більшості дає себе вести по цій дорозі у Нікуди.

Один відомий нині професор у діаспорі Oсип Мороз розказав, як у свої юнацькі роки зустрів молодого, на кілька років старшого за нього хлопця, який назвав себе бандерівцем, та спитав його: "А  що то значить бути бандерівцем?". Думав, що почує у відповiдъ високі слова про патріотизм, а той відповів: " Бути бандерівцем – це значить не дати себе використовувати".

Не дати себе використовувати, шануючи, Богом дану нам гідність.  Саме цього духу вільної людини, так боїться нинишня влада, тому й підкидає відволікаючих табачників, питання двомовності, відміну Указів, переписування історії, роздираючи націю навпіл.

Життя гідне людини, у праці і достатку – цього в однаковій мірі прагнуть українці на Заході і Сході і ті, хто опинився на еміграції у пошуках права на працю.

Не подачок, а праці, що робить людину вільною  очікюють люди від влади.

Нині 20 мільярдів доларів вливаються щорічно в економіку України від трудових емігрантів, в той час як інших 20 мільярдів відпливають в ошорні зоми із України.

Не олігархи побудують нам Україну, не раби, що стали гнобителями, а ми вільні особистості – творці своєї долі і співтворці історії свого народу .  І нехай стане ця теза основою нашої національної ідеї, що єднає Схід і Захід, і всіх Українців по всьюму світу в єдину велику християнську родину і в єдину соборну Україну.

Четверта хвиля, як називають  імігрантів, що покинули Батьківщину протягом останніх 20 років незалежності,  замість 40 років блукання в пустелі проходить її в темпах третього тисячоліття значно швидше. Ці нові знання, новий досвід, нове мислення, що  можуть значно швидше  сприяти змінам в Україні, повинні бути використані сповна.

Цей процес повернення,  незважаючи на всякі перешкоди, розпочався. Творяться нові організації, гуртуються нові сили. Всі разом, відкривши наші серця і наш розум, ми можемо побудувати  Соборну сильну Демократичну Державу Україну.


Слава Україні!


"Бути бандерівцем – це значить не дати себе використовувати".

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 3)
| Переглядів: 2700
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА