Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Вересень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Афіша : «Неосяжна реальність»  
 
   
 
 
   
 
«Неосяжна реальність»

Під такою назвою 8 вересня 2010 року, в рамках святкового прийняття з нагоди 19 річниці проголошення Незалежності України у Посольстві України у Вашингтоні відбудеться відкриття виставки Костянтина Чеховського, на якій буде представлено 10 нових художніх полотен митця.

Виставка, зорганізована «Всеамериканською громадською організацією «Нова Українська Хвиля» спільно з Посольством України у США. Костянтин Чеховський присвятив свою творчість питанням сенсу життя людини - розумної істоти створеної Богом. Художник розглядає Всесвіт, з його нескінченністю у просторі і часі, як середовище вічного життя індивідума.

«Неосяжна реальність»

Всесвіт, час, зв'язок людини з космосом,  відповідальність кожного з нас за долю земної цивілізаціїї - перелік тем трансформованих його баченням у художні твори. Найбільш яскравими були персональні виставки Костянтина Чеховського в США. В 2007 році Український Національний Музей у Чикаго презентував його авторський проект під назвою "Енергія, простір, час. Фантастика дійсності та дійсність фантастики." Проект включав картини, фотографії оригінальної техніки фотографування, відеоефекти, виготовлені за допомогою розробленої автором техніки відеозапису.

Виставка картин під назвою "Рівень відносності. Істина з усіх боків оточена її відсутністю." відбулася у Стемфордському Українському музеї в 2008 році у рамках міжнародної американсько-канадської конференції "Українська діаспора - джерело утвердження позитивного образу України у світі". Тут Чеховський акцентував увагу оглядачів на істинності людських цінностей, неможливості людського розуму осягнути основи Всесвіту створеного Богом. На виставці серед картин написаних олією художник презентував твори виконані мішаною технікою, що з відповідним освітленням дозволило досягти незвичного сприйняття художніх образів.  

«Неосяжна реальність»

Виставка, зоорганізована Всеамериканською громадською організацією «Нова Українська Хвиля» спільно з Представництвом України при ООН, яка відбулася у Місії України в Нью–Йорку весною цього року під назвою «Погляд у вічність» стала ще одним підтвердженням багатогранністi жанрової палітри митця та унікальне глибоко філософське ідейне підгрунття  його робіт. “Погляд у Вічність за допомогою пензля, – це запрошення до роздумів», – сказав у своєму слові до глядача Костянтин Чеховський. «Кожна мить нашого життя на землі супроводжується великою кількістю ліній зв’язку з усіма, хто нас оточує та з усім, що нас оточує – видимих і невидимих, односторонніх і двосторонніх, позитивних і негативних. В кожну мить деякі з цих ліній перериваються, інші зникають назавжди, нові утворюються. Зв’язки породжують дії. Так формуються наші душі, – лаконічно передав своє бачення світобудови митець, підкресливши, що серед цих незчислених ліній зв’язку існує  одна постійно діюча двостороння  ідеально надійна лінія  – зв’язку з Космосом і Богом.

«Неосяжна реальність»

Серед нових робіт, представлених на виставку у Посольстві України «Таємниця восьминога», «Космічний вітер», «Пророцтво», «Гніздо» та інші.

Роботи худжника можна переглянути на сайті: www. kchehovskyy.com

А придбати картини – за телефоном: 347 420 7678
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2710
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА