Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Звернення Координаційної Ради "Нової Української Хвилі» до українців » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Квітень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : Звернення Координаційної Ради "Нової Української Хвилі» до українців  
 
   
 
 
   
 


alt

Дорогі украінці, в Україні і не в Україні сущі !

На двадцятому році Незалежності Української Держави, вибореної мільйонами наших братів і сестер протягом тисячолітньої історії поневолення,  ми стоїмо перед втратою тієї ласки Божої , яка була дана нам, сучасникам новітньої історії, як дар з небес.

Влада, яку  сьогодні маємо в Україні, не випадковість, а випробування нас на зрілість, як нації, здатної йти у майбутнє  чи  канути у минуле.  Вимоги, щодо імпічменту Президента, який зрадив інтереси народу, тому, що сам є невільником, до розпуску Верховної Ради, у якій ми дозволили злочинцям представляти нас  до найвищого органу демократичної влади, можуть залишитись голосом «вопіющих у пустелі», допоки ми не виявимо істинну силу нашого духу.

Ми розбратані і роз'єднані, заражені інфекцією апатії, заздрості один до одного.

Обезсилені і знекровлені власним самоїдством, не навчені нічим,  вкотре уже   в історії  світу, стаємо легкою здобиччю хитрого і підступного ворога. Настав час змінити ті ментальні установки, які перешкоджають нам бути державницькою нацією.

Існуючі  по всьому світі  українські організації об’єднаймося у Комітет Захисту Державного Суверенітету України! Світ підтримає нас, коли побачить нашу силу,  і тільки тоді перестане торгувати нашою свободою.

Янукович, всього лиш Юда в історії спасіння української нації, що за кілька срібняків продає Україну. А що ми, обмиємо руки?

 

Координаційна Рада "Нової Української Хвилі»


 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 3904
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА