DataLife Engine > Меридіани > Веб-конференція “Церква разом з мігрантами”

Веб-конференція “Церква разом з мігрантами”


27 березня 2010. Разместил: Olena

26 березня 2010 року з 11.00 до 13.00 відбулася відкрита для ЗМІ веб-конференція Блаженнішого Любомира, Глави УГКЦ. Тема веб-конференції: «Міграція. Завдання Церкви у служінні мігрантам».

Блаженніший Любомир відповів на запитання українських мігрантів з усього світу та усіх зацікавлених осіб. Зважаючи на обмежений час, передусім Глава УГКЦ відповідав на ті запитання, які стосувалися теми веб-конференції. Всі запитання, які залишилися без відповіді Блаженніший Любомир прийняв для особистого вивчення. Відповіді на ці запитання будуть опубліковані згодом. Про це ми повідомимо додатково.

Ознайомитися із запитаннями та відповідями ви можете за цим посиланням: web.ugcc.org.ua/?ask=headline&id=12.

Після проведення веб-конференції на міграційному порталі «Навігатор» (www.navihator.net) розпочалася акція зі збору пропозицій «Церква разом з мігрантами». Мета акції – підготовка питань та рекомендацій для цьогорічного Патріаршого Синоду щодо душпастирської опіки та соціального служіння мігрантам та їхнім родинам за кордоном та в Україні. Питання міграції – це головна тема Синоду Єпископів УГКЦ 2010 року.


Довідка: Зараз за межами України перебуває близько чверті вірних УГКЦ, а відтак є всі підстави говорити про Українську Греко-Католицьку Церкву як про Церкву мігрантів. Останні соціологічні дослідження української трудової міграції (результати презентовані у червні 2009 р. Карітасом України за участі Комісії УГКЦ у справах мігрантів) засвідчують значну невідповідність між духовними потребами мігрантів та душпастирське служіння, яке провадить для них УГКЦ.