Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Березень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Меридіани : Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар запрошує українських мігрантів з усього світу до on-line спілкування.  
 
   
 
 
   
 

http://ugcc.sebastopol.ua/guzarr2.jpgДорогі друзі,

Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар запрошує українських мігрантів з усього світу та зацікавлених осіб до on-line спілкування. Воно відбуватиметься за посередництвом  міграційного порталу Навігатор - і почнеться  в рамках 2-годинної веб-конференції 26 березня 2010 року об 11.00, а продовжиться Акцією збору пропозицій "Церква разом з мігрантами". Метою Акції  є підготовка питань та рекомендацій щодо можливостей Церкви у служінні мігрантам для цьогорічного Патріаршого Синоду, який збере єпископів УГКЦ з усього світу на початку вересня 2010 року.

Увага Церкви до цих питань випливає з-понад сторічного  досвіду служіння  УГКЦ мігрантам та сучасних викликів глобальних міграційних процесів. Адже церковні громади за кордоном виконують функції не лише духовного, але також культурного та соціального центрів. Саме в Церкві українці за кордоном мають можливість зустрічатися, обговорювати свої проблеми, обєднувати зусилля для їх подолання та самоорганізовуватися.

Нагадаємо, в останньому Зверненні Митрополичого синоду УГКЦ щодо міграції (червень 2009 р., див. тут) єпископи підкреслили, що Церква зобов’язана "піднести голос за тих наших співгромадян, які були змушені виїхати, а тепер позбавлені належного захисту і безпеки у країнах перебування". В цьому ж зверненні також констатується, що "незважаючи на масштабність феномену трудової еміграції з України, він не отримав належної уваги з боку політичних кіл, а значить, і державних структур". Тому УГКЦ робить максимальний акцент на проблемах українських мігрантів, і закликає до конкретних змін у сфері правового регулювання міграційних процесів, зокрема, визнати на законодавчому рівні існування особливої категорії громадян України – трудових емігрантів – та закріпити їхній правовий статус, вироблення цілісної міграційної політики та створення  єдиного центрального державного органу з міграційних питань.

Приєднуйтеся! Це чудова нагода відверто поговорити з Главою УГКЦ про наболіле.

Вже зараз можете надіслати свої питання для Блаженнішого Любомира (див. тут), а також пропозиції для Патріаршого Синоду єпископів УГКЦ (див. тут).

 

З повагою,
Григорій Селещук
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2943
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА