Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Березень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  --- : перенесення тлінних останків Патріарха Йосифа Сліпого до Патріаршого Собору Воскресіння Христового в Києві  
 
   
 
 
   
 
http://www.ukrcenter.com/gallery/images/_GAL2/slipyj.jpgБлаженніший Любомир – Глава і Отець УГКЦ, визначив дату перенесення тлінних останків Патріарха Йосифа Сліпого із Собору Святого Юра у Львові до крипти Патріаршого Собору Воскресіння Христового в Києві, та доручив Голові спостережної ради будівництва Собору, владиці Йосифові Міляну підготувати належним чином крипту Патріаршого Собору з цієї нагоди.

На 11 вересня 2010 року Божого (субота), в свято Усікновення Чесної голови чесного і славного пророка, предтечі Івана Хрестителя запланований цей крок виконання останньої волі Патріарха Йосифа Сліпого, зазначеної у його Заповіті: «Якщо такою буде воля Божа і бажання Українського Божого люду, складіть мою домовину в підземеллях оновленого Собору Святої Софії. В підземеллях Київської тюрми мене довгими роками мучили, коли я був живим, в підземельній гробниці оновленого Собору Святої Софії Київської спокійно спочив би я, коли буду плоттю померлий!»

По завершені великого Патріаршого Синоду, котрий відбудеться напередодні у Львові-Брюховичах, тлінні мощі Патріарха Йосифа будуть урочисто перенесені із Собору Святого Юра у Львові до крипти Патріаршого Собору Воскресіння Христового в Києві. В акції візьмуть участь всі єпископи - члени великого Синоду УГКЦ, духовенство, монашество, мирянські прицерковні організації та миряни нашої Церкви. Ми сподіваємось на активну участь у цьому заході товариств Святої Софії.

Потрібно зауважити, що за життєвий героїзм та мучеництво Патріарха, ми, сучасники третього тисячоліття і послідовники в змаганнях за Патріархат Української Церкви який реалізується також через будівництво Патріаршого Собору, бажаючи виконати волю Патріарха висловлену у заповіті, не зможемо зробити для нього більше, ніж тепер, виконуючи наступний крок виконання його останньої волі.
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2166
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА