DataLife Engine > В Україні > Флеш-моб «Новообраний Президенте, почуйте кожного!»

Флеш-моб «Новообраний Президенте, почуйте кожного!»


23 лютого 2010. Разместил: Olena

 


Українська Громада запрошує Вас взяти участь у загальнонаціональному флеш-мобі «Новообраний Президенте, почуйте кожного!» 24 лютого о 13:00 у Києві та кожному обласному центрі України

Мета акції – запросити новообраного Президента на Громадський Форум 5 березня в Український Дім, аби він безпосередньо відповів на головні питання розвитку країни.


Київський флеш-моб відкриє видатний український діяч Євген Сверстюк. Серед учасників – Мирослав Маринович (віце-ректор Українського католицького університету), Богдан Бенюк (актор, громадський діяч), Олег Рибачук (громадський діяч), брати Капранови (письменники, прийдуть на акцію у Черкасах), Юрій Макаров (журналіст), Сергій Лещенко (журналіст), Віктор Рибачук (художник), Сергій Руденко (журналіст) та інші.

В акції по всій Україні візьмуть участь кількасот людей. Це відомі громадські діячі, письменники, філософи, журналісти, експерти, активісти, студенти.

Мета – аби Форум став новітньою традицією у стосунках суспільства і влади, коли Президент має безпосередньо звітувати перед громадськістю, адже голосуючи на виборах, ми наймаємо Президента на роботу. Ми, українці, платимо йому зарплату.

Організатором Форуму є Громадська кампанія Новий Громадянин. Це позапартійна, політично незаангажована, громадська ініціатива (www.newcitizen.org.ua). Її учасниками є близько 40 НЕЗАЛЕЖНИХ відомих громадських організацій.

У Києві акція відбудеться на Михайлівській площі (біля Михайлівського собору).

З питань акредитації та додаткових питань звертатися за телефоном (050) 385-55-13 та електронною поштою svitlana.zalishchuk@gmail.com.