Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Уповноважений міського голови з питань іммігрантів у Римі - українка » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Лютий 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Меридіани : Уповноважений міського голови з питань іммігрантів у Римі - українка  
 
   
 
 
   
 

alt

 

4 лютого 2010 року відбулось позачергове засідання  Римської міської ради під  головуванням мера Дж.Алеманно, присвячене  темі імміграції та створенню  в системі мерії м.Рим інституту  уповноваженого міського голови  з питань інтеграції іноземних громад в столиці Італії.  
 

Звертаючись до присутніх на засіданні, Джанні Алеманно підкреслив, що введення в його кабінет  нової посади уповноваженого з питань іммігрантів „продиктовано вимогами часу та реаліями, які існують на сьогоднішній день у сфері імміграційної політики в Італії, зокрема в Римі”. Уповноважений входить до складу Ради з питань імміграції, що має забезпечити „прямий міст між адміністрацією міста та легальними іммігрантами”, які проживають на його території, з метою створення „інтегрованої системи управління на рівні міста Рим, Римської провінції та області Лаціо і підтримання поваги до національної самобутності іммігрантів з однієї сторони та італійців – з іншої”.   
 

За статистикою  на території м.Рим мешкають 269 649 іммігрантів (близько 10% від загальної кількості населення) з дозволом на проживання, що на 7% більше порівняно з 2008 роком. Загалом на території Італії, за даними Італійського інституту статистики, легально перебувають 4 мільйони іноземних мігрантів, з яких 56% - жінки.  
 

Щорічно з власного бюджету на вирішення питань, пов’язаних з інтеграцією іноземців в італійське суспільство, Рим виділяє 37 мільйонів євро. Першочерговими статтями бюджетних витрат є працевлаштування іммігрантів та надання мікрокредитів для започаткування власної справи.  
 

Примітним для  України є те, що першим уповноваженим  мера м.Рим з питань інтеграції іммігрантів  стала українка Тетяна Кузик –  іноземний радник Римської міської  ради з питань країн Східної Європи. З нагоди її представлення Дж.Алеманно відзначив: „Щоб прийняти виклик імміграції, ми взяли до уваги участь самих іммігрантів та гідність цих громад”.

 

Тетяна Кузик, 1971 року народження, єдина жінка серед чотирьох іноземних радників Римської міської ради, обраних іноземними громадянами які проживають в Римі з мотивів навчання або роботи на основі загального виборчого права.  
 

"У своїй  програмі”, - заявила нова уповноважена: „Я б хотіла реалізувати позитивну модель полікультурності, що формує образ іммігранта на основі реальності, а не стереотипів. Відтак, проситиму у мера приміщення в мерії для діяльності Ради з питань інтеграції іммігрантів”.  
 

Т.Кузик виконуватиме роль уповноваженої протягом 6 місяців, після чого посада перейде за принципом  ротації іншим трьом іноземним  радникам. Наступними уповноваженими, в хронологічному порядку, будуть представник  Африканського континенту В.Океаду, представник від Азії Р.Сабіо та південно-американець М.Годой Санчес.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2816
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА