Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Не даймо порушити наші Конституційні права » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Січень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Політика : Не даймо порушити наші Конституційні права  
 
   
 
 
   
 
Не даймо порушити наші Конституційні права
 
Нарешті 4 січня з ЦВК “витиснули” постанову, яка дозволяє виборчим комісіям на закордонних дільницях вносити до реєстру виборців за поданою заявою-скаргою імена тих людей, котрі не стоять на консульському обліку і таким чином надає можливість  більшості громадянам Украни які перебувають за кордоном  прийняти участь у виборах Президента України .
         Протягом 2009 року  “недоторкані депутати”  довго мудрували, як відібрати у нас право вибору, яке надає нам Конституція України, вони  ж бо бояться нашого голосу, та й взагалі, хотіли б викреслити нас з громадського життя України. I придумали…  Понаписували зміни до Закону про вибори Президента України,  який надавав право голосувати тільки тим українцям, котрі стоять на консульському обліку, при цьому, добре знаючи, що стати на облік неможливо  для 90% тих, хто перебуває за кордоном.
        Президент України В. Ющенко, наклавши вето на цей закон, подав до Конституційного Суду, а суд в свою чергу виніс справедливе рішення, яке В. Ющенко назвав великою перемогою демократії в Україні, та, як кажуть, віз і нині там.
        Якщо вчитатись в  усі їхні закони, зміни до них разом із постановами, то наприклад, виборцю із Флоріди треба особисто приїхати у Вашингтон написати скаргу і чекати, коли його викличуть на засідання виборчої комісії,де буде вирішуватися: включити його в списки виборців чи відмовити.
         Ну а для того, щоб він не дуже спішив, то він ще повинен добре подумати, який документ перекладений на українську мову і завірений нотаріально  повинен привезти, щоб доказати комісії, що він саме із Флоріди.
Якщо виявиться що виборець з іншого штату і не прописаний  якоюсь ще советською пропискою до Вашингтонського округу, то його відправлять до Нью Йорку або Чикаго і так далі по колу . Це єдина і мабуть остання постанова ЦВК,  яка імітує виконання Конституційного суду і це за тринадцять днів до виборів !!!  
То що ж нам робити, коли пишуть для нас такі закони і постанови, які по суті заперечують Конституцію України і зневажають рішення Конституційного суду.
        Я не здивуюся, якщо вони ще й звинуватять В. Ющенка у тому, що він не забепечив демократичних виборів Президента України, вони це вміють добре робити саботаж і обвинувачення.
         Вони нагло насміхаються над нами, над усім, що для кожного українця є святим - наша мова, культура, звичаї, історія,  наша незалежність.
         Це в їх руках сьогодні телебачення і  газети з яких виливається весь бруд на Україну і нищиться  та спотворюється все українське і щей на весь світ піднімають гвалт, що їм “запрещают языком общепонятным разговаривать”.
         П’ята колона, разом з нашими яничарами розікравши і привласнивши богатства українського народу, зробили все, щоб  - “Україна як держава не відбулася”, так вони тепер знову плекають великі надії, що нарешті їх задум збудеться.  Це вони зробили все  можливе, щоб українці, особливо, із західної України міліонами розїхалися по чужині,  як колись по Сибіру.
         Ще Сталiн скаржився, що немає можливості всіх українців вислати з України, за це прихильники «твердої руки»  сьогодні хочуть поставити йому памятник у Києві в угоду путіним і медведєвим.
 Mільйони українців винещено голодом, закатовано у Сибірах,  знищено у тюрмах, а тепер ті, хто проводив цю політику отримують пенсію у двадцять разів більшу від звичайного  українця,  і їх послідовники  по судах і прокуратурах та в усіх владних кабінетах корупцією і саботажем заморозили усі паростки націоно-державницького життя.
Нині советсько-московська п’ята колонa,  отримуючи допомогу  із сусідньої держави готує “последній і решительний бой”. Новітній фюрер  Дугін закликає п'яту колону  розірвати Україну по шваx, московська маріонетка Кадиров просить покінчити з Україною, а злодій по шапкаx Янукович збирає голубих до Києва на 17 січня.  
 
         Чи можуть українці в таких умовах надіятися на чесні демократичні вибори, коли готуються різні технології фальсифікацій, коли закон пишеться для того, щоб забрати законне право, а в іншому випадку щоб дати можливість зшахрувати, а як таким чином не вийде, тоді можуть отруїти,  а якщо і тут не  вийде, тоді відібрати  повноваження.
           Вони знищують останню надію на те, що свободу і демократію можна відстояти на виборах. Тому такими важливими для України, для кожного українця  є вибори 2010 року. Бо своєю активною громадянською позицією, ми ще можемо зупинити це безаконня і допомогти відстояти свободу і демократію в Україні. А тому треба  їхати на виборчі дільниці, брати з собою чинний паспорт і заповнити заяву.

Сьогодні вже 9 січня, а ця постанова ЦВК залишається невідомою не тільки для виборців, але також  і  для богатьох працівників  закордонних виборчих дільниць, а якщо  деякі і знають, то не відають, що з нею робити  бо всі закони і постанови суперечуть одна одній. Ну, а щоб здогадалися, як мають працювати, то ЦВК розіслав виборчі бюлетні по всіх закордонних дільницях у кількості пятсот тисяч і це на сім міліонів Громадян України по всьoму світі.
      Нище наведене  речення, яке нашкрябали не для того, щоб вам дати можливість проголосувати ,а для того щоб прикритися від кримінальної відповідальності за не виконання рішення Конституційного суду.
 

"До скарги щодо невключення виборця до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці додаються документи, які підтверджують проживання або перебування виборця в межах відповідної закордонної виборчої дільниці"; від 4 січня 2010 року № 6 Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії
від 12 грудня 2009 року № 475

 http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=25203&what=0

Тут можна знайти відповідну виборчу дільницю у вашій країні де повинен бути зразок

Заяви  http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/1226.htm

Не даймо позбавити себе Конституційного права обирати владу, яка би захищала інтереси українців, та сприяла демократичному розвитку держави. Якщо наші права будуть порушені, будьмо готові видстоювати їх у Міжнародних судах, і таким чином впливати на те беззаконня, яке панує сьогодні в Україні.

 

                                                   Богдан Бохонок

                      Заступник Голови НУХ з організаційних питань

                       Голова Пітсбургського осередку

                       «Нової Української Хвилі»
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2905
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА