Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Грудень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : Вітання від "Нової Української Хвилі"  
 
   
 
 
   
 

 

Всеамериканська громадська організація

«Нова Українська Хвиля»

щиро вітає всіх наших співвітчизників

з Різдвом Христовим і «Новим Роком».

Нехай Новонароджений Ісус принесе радість

у кожну українську оселю.

Нехай наповнить Ваші серця любов’ю, вірою у те,

що разом спільними зусиллями, спільною працею

ми здатні змінити життя на краще

як у своїх родинах, так і в Україні.

Нехай Новий 2010 рік, завдяки нашій активній

громадянській позиції,

стане роком України, яка утверджується у світі,

як багата демократична незалежна держава!

alt

 

Дорогі співвітчизники!

 

Наближається 2010 рік, коли Україна підійшла до якісно нового етапу на шляху державотворення, коли від ролі нації, від вибору кожного з нас, залежить доля нашої Вітчизни. За останні чотири роки, що минули, відколи ми стояли на Майдані, чи то у Києві, чи у Нью– Йорку, чи у Вашингтоні Україна вийшла на новий шлях, що повертає нам національну гідність, історичну пам’ять, імена героїв, які боролись за волю України.

Все це великі перелоги, які піднімає крок за кроком нині діючий Президент. Це всього лиш грунт під державу, це чорнова праця – очищення ріллі від бур'янів. Засiяти її належить нам усiм разом. Бо гідне майбутнє наших дітей та онуків – у нашому усвідомленні себе нацією, яка має прадавню історію і неповторну культуру, свій генетичний Богом даний код – українську мову, велику силу духу здатну побороти рабську психологію залежності від імперських реакційних сил Росії, які намагаються нав’язати нам свій план підпорядкування чужим інтересам.

Щоб продовжити нашу дорогу із пустелі нашого рабства до омріяної багатої України, кожен із нас мусить стати тим маленьким світлом, що освітлює цей шлях. Працюючи і проживаючи у США, ми проходимo велику школу життя, школу демократії і це накладає на усіх нас велику вiдповiдальність. Бо наші рiдні, близькі, знайомі в Українi прислуховуються до нас, прагнуть почути, які цінності ми сповідуємо, як оцінюємо ситуацію збоку, і кому із кандидатів готові довірити долю Батьківщини.

Серед 18 кандидатів у Президенти України не так багато тих, хто стоїть на національно-патріотичних позиціях, та ми віримо, що заради добра українського народу та утвердження Незалежної Української Держави, вони об’єднаються довкола діючого Президента, котрий підтвердив свою відданність національним інтересам.

Вибори 2010 року – це випробовування на зрілість, національну, духовну, патрiотичну. Будьмо свідомі своєї місії. Майбутнє України, як держави зі своєю Національною Державною Сутністю - у наших руках. Україна – це ми. Це мільони нас в Україні та по всьому світі. Не даймо Україні зійти з обраного шляху, вiддавши її у руки чужим антиукраїнським силам. Наша активна громадянська національно–свiдома позиція збереже Україну та сприятиме її утвердженню у світі. Тож не будьмо байдужі. Проголосуймо за Українського Президента, з яким ми зможемо будувати Українську Україну для наших дітей, онуків і всіх прийдешніх поколінь.

Слава Українi!

 

Мирослава Роздольська, Голова Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля»;

Члени Координацiйної Ради: Богдан Бохонок, Пітсбург, ПА, Христина Горбачевська, Балтимор - Вашингтон, Леся Лесик, Чикаго, ІЛ, Наталя Брандафі, Нью Джерзі, Уляна Киричук, Стемфорд, КТ, Надія Петрик, Фiладельфія, ПА, Віктор Колесник, Нью Йорк, Олексій Нікітін, Нью Йорк, Олена Паливода, Детройт, МІ, Галина Семеняк, Пасейк, Н.Дж., Остап Стахів, Клівленд, ОГ, Іван Трач, Рівергед, НЙ.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 4309
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА