Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 ЗВЕРНЕННЯ до кандидатів на пост президента України: Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока, Юрія Костенка » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Грудень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Політика : ЗВЕРНЕННЯ до кандидатів на пост президента України: Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока, Юрія Костенка  
 
   
 
 
   
 
Шановні добродії!

Звертаюся до Вас як до кандидатів у президенти від українського національно-демократичного спектра політики. Решта кандидатів ще не досягли української сутності, для них Україна – це лише територіально-економічний простір. Тому духовно-культурні та національні надбання українського народу, наша мова, наша героїчно-трагічна історія для них не є вищими цінностями, а лише звичайною абстракцією.

Більше того, дехто з них дивиться на українців зневажливо, як на неповноцінну людську масу, якими можна безкінечно маніпулювати за допомогою брехні і лицемірства, аби визискувати і панувати над українським народом. Україна опинилася перед загрозою, що після наступних виборів президента пост глави держави може опинитися в антиукраїнських руках.

Два потужні претенденти на цей пост активно розкручують засоби масової інформації, що знаходяться в неукраїнських руках, яких активно підтримує великий компрадорський капітал і впливові сили з-за кордону.

Сподіваюся, що Ви поділяєте думку про те, що найбільша загроза випливає від кандидата - прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Адже за два роки свого урядування непрофісійною діяльністю, надмірними боргами вона довела державу на грань фінансово-економічного банкрутства.

Аби уникнути кримінального переслідування за злочини, вчинені на території Росії, Тимошенко вступила у змову з нинішнім кремлівським керівництвом і діє в інтересах Росії, наносячи непоправної шкоди національним інтересам України.

Нині Тимошенко очолює найбільше мафіозно-кримінальне угрупування в Україні, яке беззаперечно, враховуючи попередню кримінально-бізнесову діяльність в Україні і за кордоном, є всі підстави обгрунтовано віднести до мафіозних діячів міжнародного класу, а очолюваний нею кланово-олігархічний БЮТ як найбільше мафіозне об’єднання в Україні.
Тимошенко особливо небезпечна тим, що свою антиукраїнську сутність і діяльність, шляхом підступної брехні і спеціальних технологій, намагається маскувати за демократичними гаслами, ошукуючи ще чимало довірливих, патріотично налаштованих наших громадян.

Нажаль, допомагають їй баламутити людей деякі відомі продажні естрадні співаки, науковці, політикани, кримінальні бізнесмени, корумповані держслужбовці, працівники правоохоронних структур.

Тимошенко і її мафіозна команда вже мають чіткі плани встановлення авторитарної диктатури антиукраїнської мафії. Неспроста ідейний і політичний наставник Ю.Тимошенко – В.Медведчук нещодавною заявою фактично визнав шкідливість зміни Конституції 2004 року. Тепер він за повернення до сильної президентської влади. Він тільки не каже, що авантюру зі знищенням Конституції вони затіяли з метою нейтралізації президента Ющенка, через різке обмеження його повноважень і спланованого хаосу в державному управлінні.

Сподіваюся, що Ви також розумієте, що вибори президента України лише проміжний етап творення доброчесної української влади демократичним шляхом. Для чого необхідно обрати якісно новий парламент, але за новим виборчим законом, в основі якого вибори конкретного кандидата в конкретному окрузі, проти чого категорично завжди виступала Тимошенко.

Отже, від того, хто стане майбутнім президентом багато залежить. Чи Україна розвиватиметься демократичним шляхом на базових європейських принципах і механізмах, бо тільки таким шляхом Україна зможе ставати демократичною українською національною державою, збудованою на духовно-культурних цінностях українського народу. Чи піде зворотнім не демократичним шляхом – встановленя антиукраїнської диктатури мафії.

Не допустити розвитку подій за другим варіантом можна і конче необхідно. Але для цього потрібна консолідація всіх національно-демократичних сил. Звичайно, що така консолідація можлива, коли від національно-демократичних сил буде один кандидат. Тільки таким чином будуть правильно зорієнтовані виборці, адже багато хто ще не визначився і в роздумах.

Нині реальність така, що жоден з Вас не має шансів на перемогу і навіть виходу в другий тур. За таких обставин Ваші змагання за президентське крісло кожного окремо, коли країна опинилася перед серйозною загрозою для державного суверенітету виглядає як безвідповідальне політиканство.

Хотів би нагадати Вам дуже яскравий приклад з нашої героїчно-трагічної історії. Коли у надзвичайно складних умовах 1938р. всі політичні сили (від соціалістів до націоналістів) одностайно висловилися за проголошення Незалежної Карпатської України, а згодом обрали президентом Августина Волошина.

Ось Вам приклад справжнього патріотизму і державницької мудрості. І хоч за тодішніх умов агресії сильних хижаків Закарпатська Україна не встояла, але якби так мудро і мужньо не повелися тоді політики закарпатського краю, то чи було б нині Закарпаття невід’ємною частиною Української держави!

Серед українських кандидатів національно-демократичного табору найбільший шанс вийти у другий тур має Віктор Ющенко. Я не ідеалізую нинішнього президента В. Ющенка, розумію, що він допустив чимало помилок суб’єктивного характеру, а також через об’єктивні обставини.

Проте він докладав енергійних зусиль і багато досягнув на ниві відстоювання демократичного розвитку України та утвердження української ідентичності, відновлення історичної справедливості, духовності, без чого наша країна не може стати суверенною державою українського народу.

Як людина з чималим політичним і життєвим досвідом бачу і ваші помилки, розумію скільки вам ще потрібно долкладати зусиль і праці для досягнення політичної мети. Але ви ще молоді політики і безумовно, матимете добру політичну перспективу, якщо зумієте підпорядкувати свій політичний егоїзм вищим державницьким цілям.

Вам не довелося у неймовірно важких умовах боротися за незалежність України і нести жертву за цю велику ідею, як старшому поколінню українських патріотів. Ви прийшли у політику в незалежній державі. Можливо тому дещо легковажно і недостатньо відповідально оцінюєте загрози, які чатують на Україну.

Реалізуватися сповна як політики, видатні особистості, зможете лише у незалежній українській державі, але також не забувайте, що може статися так, що вам не буде де реалізовуватися. Пам’ятайте про це і проявіть максимальну відповідальність.

Сподіваюся на розуміння. Надіюся, що найближчим часом Ви зустрінетеся з Президентом і виробите подальшу спільну тактику передвиборчої кампанії, підтримуючи єдиного кандидата на пост Президента – Віктора Ющенка. Впевнений – це необхідно робити якнайшвидше, часу для зволікань не залишилося!

13 грудня 2009 р.

Колишній політв’язень,
народний депутат трьох скликань ВРУ,
Герой України Степан Хмара
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2637
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА