Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Питання В. Ющенку перед виборами:”Чого чекати українцям за кордоном?” » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Грудень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Політика : Питання В. Ющенку перед виборами:”Чого чекати українцям за кордоном?”  
 
   
 
 
   
 

alt


Україна з кожним роком все більше стверджується як модернова європейська країна з унікальною культурою та історією, розбудовуючи демократію, відстоюючи свободу і незалежність. Саме їх Віктор Ющенко вважає найвищими цінностями нації. «У них – ключ до українського майбутнього, і ми їх захистимо», – наголошує Президент. Протягом перебування на найвищій посаді, Віктор Ющенко неухильно втілює в життя цілі програми «10 кроків назустріч людям», зміцнюючи мораль та духовність української держави, утверджуючи солідарність, повагу до людини та взаємну підтримку. Аби продовжити і розвинути поставлені цілі Віктор Ющенко вирішив знову йти в Президенти.

 

1. Вікторе Андрійовичу, що вас спонукало вдруге взяти участь у виборах Президента?

Моя мета – чітка, продумана і цілісна: я хочу назавжди зберегти для нас свободу, назавжди зберегти нашу державу. Хочу назавжди встановити чесні і однакові правила для всіх. Саме тому я йду на вибори. Я переконаний, що ми повинні йти вперед, заради того щоб наші діти, внуки і правнуки не розпочинали все спочатку. Я йду на вибори, бо не маю права залишити поле боротьби за нашу державу. Мої ідеї спрямовані на те, щоб об’єднувати, а не розділяти, будувати, а не руйнувати. Не хочу пропонувати пусті обіцянки, гроші, золото і рай. Я пропоную спосіб, як стати сильною і справедливою країною. І знаю, як це реалізувати. Основні завдання нації – компетентна, патріотична влада, вільна, сильна, справедлива Україна. Я обираю сильну Україну і забезпечу вихід нашої держави з кризи. Ми маємо створити горду націю, яка чудово усвідомлює свою відповідальність, і тому кожен із нас є не населенням, а громадянином. Реалізація цієї мети і в духовному, і в матеріальному сенсі залежить від усіх нас – під ефективним проводом компетентного, мислячого на перспективу, але, підкреслюю, українського уряду. У нас він буде і, сподіваюся, вона не переможе. Я маю на увазі – криза моралі, криза духу та корупція, той лад, те владарювання, яке в нас сьогодні є. Воно буде відкинуто у небуття вашими руками – чесно, достойно, як роблять громадяни будь-якої держави, бо я глибоко переконаний – країну спасуть тільки професійні та чесні патріоти, які мають велике українське серце.

 

2. Ви приділяєте багато уваги відродженню національної свідомості. Водночас, ваші опоненти говорять в основному про економіку, не торкаючись таких категорій, як «нація», «історична пам’ять», «суверенітет»…

Національне відродження, я особисто вважаю, фундаментальним чинником побудови української держави саме такою, якою її вимріяли покоління наших предків, і такою, якою її б хотіли бачити наші нащадки. Я переконаний, що без переосмислення уроків минулого, ми не матимемо гідного майбутнього. За часів мого президентства ми вперше почали повноцінно і гідно відроджувати пам’ять про національні перемоги та трагедії. Ми досягли суспільного порозуміння у засудженні Голодомору 32-33-х років та інших злочинів проти Українського народу. В Україні й надалі буде відновлюватися історична справедливість: громадяни – жертви сталінського режиму отримають компенсацію у вигляді доплат до пенсій. Я переконаний, що це покоління достойне такого справедливого підходу. Безумовно, ми продовжимо роботу з відродження наших святинь, пам’ятників, гетьманських столиць та історичних і культурних заповідників. Ми маємо це робити, бо у цьому наш корінь, наша суть, наше національне “я”. Як і досі, я робитиму все, щоб у фінансуванні цієї праці активно брав участь бізнес, виконуючи свою національну і соціальну відповідальність! Постануть Батурини, Хортиці, Крути, Чигирини. Постануть десятки українських сторінок, які є складовою частиною багатотомної, страждальної, але великої української історії. Прийде час, і ми з вами відкриємо, можливо, найбільший в Європі мистецький центр, який називається «Мистецький Арсенал», де буде сформована найбільша в Україні колекція наших творінь, творінь наших дідів, наших батьків. Це все – лише питання часу, так само, як і питанням часу – я в це свято вірю – є становлення національної свідомості українців, їх відчуття себе гідною нацією, рівною серед рівних.

 

3. Яким ви бачите політичний курс держави у майбутньому, чи буде він і надалі спрямований на євроінтеграцію? Чого чекати українцям за кордоном?

Я неодноразово говорив, що моєю метою є побудова сучасної правової європейської держави з конкурентною та соціально орієнтованою економікою. Попри гучні заяви про бажання українцями сильної руки, суспільство вже неодноразово доводило свою відданість принципам демократії. Нашою спільною метою, як і раніше, залишається створення ефективної демократичної системи державної влади, повноцінна інтеграція в Європейський союз та структури євроатлантичної системи колективної безпеки, боротьба з корупцією, виведення України в регіональні лідери, безумовне гарантування енергетичної безпеки України шляхом входження країни в єдиний європейський енергетичний простір побудова сучасної конкурентноспроможної економіки. Це і моє особисте завдання, і завдання кожного громадянина країни. Україна має дуже серйозну потужну силу підтримки за кордоном – нашу діаспору. Українство по всьому світу є важливим елементом політики нашої держави. Ми й надалі активно підтримуватимемо усі ініціативи української громади, які зміцнюватимуть політичний та економічний, культурний діалог України та світових держав. Це є політика, яку треба проводити на рівні державних інтересів. Я чітко усвідомлюю важливість закордонних діаспор з точки зору утвердження в інших країнах національних інтересів України та свою відповідальність перед закордонним українством.

 

4. Чого варто очікувати дрібним та середнім підприємцям від вас, як Президента?

За часів мого президентства, держава вперше запропонувала партнерство бізнесу. Воно складається непросто, але ми почали дерегуляцію, скасували тисячі обмежувальних нормативних актів, запровадили принцип «єдиного вікна». Ми почали щоквартально говорити з українським бізнесом. На жаль, з таким урядом чесно вести бізнес неможливо. Ця влада неспроможна проводити політику реформ. Втім, поява українського прем’єра на чолі уряду – це питання часу. На мою думку, основним пріоритетом за умов кризи має стати збереження робочих місць. Нагадаю: до 2008 року ми збільшили кількість робочих місць майже на 3 мільйони! Зараз, здавалося б, про це говорити важко, бо криза зупинила ці процеси. Але сам факт того, що ми зробили і можемо зробити, – очевидний. І мої пропозиції та дії дадуть результат! Держава має запровадити податкові стимули для підприємств, спеціальні програми трудової мобільності і гнучкого реагування освіти на ринковий попит. Практика нинішнього уряду введення додаткових податків та зборів, стягування податків наперед, подвійного оподаткування прибутку буде категорично припинена. Податок на додану вартість відшкодовуватиметься вчасно, а система оподаткування доданої вартості буде приведена у відповідність із європейським законодавством. Будуть знижені штрафні санкції до підприємств, продовжені граничні терміни подання звітності і терміни подання апеляцій та визначені спеціальні податкові суди, які вирішуватимуть податкові, митні та інші фіскальні спори.

 

5.Які ініціативи ви збираєтеся запроваджувати в соціальній сфері?

Ті соціальні програми, які нам вдалося запровадити – вже допомогли мільйонам. Моєю метою на посаді Президента було привернення уваги суспільства до родини, адже саме на родину спирається держава. Уперше українська влада підтримала українську маму. Вдесятеро зросла допомога при народженні дитини. Уперше українська влада з належною шаною почала ставитися до наших жінок – матерів-героїнь. П’ять років тому їх в Україні було всього п’ять, а зараз – сімнадцять тисяч. У мене рука вже «втомилася» підписувати відповідні укази! Уперше справжню турботу влади відчули інваліди, діти під опікою, сироти. Саме їм найбільше потрібна турбота і допомога влади. В чотири рази збільшилися виплати по цих категоріях населення. Чотири роки тому ми були серед націй, які вимирали, а сьогодні вісім областей України мають абсолютний приріст населення. П’ять років тому була черга – вісім з половиною тисяч діток на всиновлення, а сьогодні тисяча вісімсот батьків стоять у черзі за дітьми. Головний принцип нормального суспільства і держави – допомагати бідним і тим, хто не здатен забезпечити себе, і створити всі умови для праці для тих, хто може, хоче і повинен працювати.Цей принцип я почав запроваджувати у наше життя. Українська держава створила нові можливості для молоді. Термін військової служби скорочений до одного року. Ми вивели наших хлопців з Іраку і йдемо до професійної армії. Розпочаті доступні програми житлового будівництва для молоді. Указ підписаний і ця програма мала б діяти, але Україні бракує українського прем’єра. Ми б досягли і більшого, якби деструктивні зміни Конституції 2004 року не розбалансували державний механізм. Саме тому я ініціював конституційну реформу, яка дасть Україні ефективну, справедливу і компетентну владу.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2803
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА