Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 До уваги громадян України, які планують брати участь у виборах Президента України 2010 року. » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : До уваги громадян України, які планують брати участь у виборах Президента України 2010 року.  
 
   
 
 
   
 

Шановні громадяни!


З 19 жовтня 2009 року в Україні офіційно розпочинається процес підготовки та проведення виборів Президента України, які заплановані на 17 січня 2010 року.


До Посольства України у США повертається велика кількість листів, надісланих Центральною виборчою комісією України громадянам України, які проживають (перебувають) у США, щодо внесення уточнень до списку виборців, у зв’язку із відсутністю особи за вказаною в листі адресою.


Повернення листів пов’язане з тим, що громадяни України, які перебувають на консульському обліку в Посольстві України у США, змінили адреси проживання у США та не повідомили Посольство про свої нові адреси.


      Згідно з статтею 8 Закону України „Про Державний реєстр виборців”, виборчою адресою виборця є адреса  його житла  або  місця перебування  виборця  чи  інша  адреса,  що  замінює  адресу житла виборця,  яка є підставою для віднесення  виборця  до  відповідної постійної виборчої дільниці. Виборча адреса виборця, як правило, визначається зареєстрованим місцем проживання та адресою житла виборця відповідно до Закону України "Про свободу пересування  та  вільний вибір  місця  проживання в Україні". До виборчої адреси громадян України, які проживають або перебувають за межами України відноситься: країна проживання (перебування); субнаціональна адміністративно-територіальна одиниця (штат, провінція, земля тощо) іноземної країни проживання чи перебування; поштова адреса виборця за правилами країни проживання (перебування).


Згідно із статтею 361 Закону України „Про вибори Президента України”, передача попередніх списків виборців на паперовому носії до дільничних виборчих комісій закордонних виборчих дільниць має відбутись до 25 грудня 2009 року.


На наступний день після передачі попередніх списків комісії, один примірник списку виборців буде вивішений у приміщенні дільничної виборчої комісії (Посольство України у США) для загального ознайомлення громадянами України.


               Статтею 20 Закону України „Про Державний реєстр виборців” встановлено, що виборець,  який проживає  чи  перебуває  за межами України,  звертається із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі до відповідної консульської установи України,  яка невідкладно передає заяву та додані до  неї документи  до  органу  ведення  Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.


            Згідно з пунктом 2 статті 20 Закону України „Про Державний реєстр виборців”, у разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою, до якої додаються документи  (належно  засвідчені  копії  документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.


            Виходячи із зазначеного, громадяни України, які перебувають на консульському обліку в Посольстві України у США та змінили адресу свого проживання, звертаються із заявами до консульської установи України на території США відповідно до адреси свого проживання в США. Нагадуємо, що консульський округ Посольства України у США складають такі штати: DC, AK, AL, AR, VA, DE, GA, WV, MD, KY, LA, MS, OH, MO, OK, SC, NC, TN, TX, FL.


З метою складання правильного списку виборців консульського округу Посольства України у США, консульській відділ Посольства звертається з проханням до громадян України, які перебувають на консульському обліку в Посольстві та змінили свої адреси проживання, надати останню інформацію про місце їхнього проживання в США. 


В іншому випадку, списки виборців будуть складені на підставі тієї інформації, яку громадяни України надали працівникам консульського відділу під час звернення щодо їхньої постановки на консульській облік. 


            Додатково інформуємо, що відповідно до статті 21 Закону України „Про Державний реєстр виборців”, виборець,  який  проживає або перебуває за межами України,


може особисто подати  запит щодо  змісту  його особистих персональних  даних  у  Реєстрі до консульської установи України за місцем проживання чи перебування,  надаючи при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт,  службовий паспорт або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України. Консульська установа невідкладно передає запит до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Громадянам України, які планують взяти участь у виборах Президента України 2010 року та не перебувають на консульському обліку, консульській відділ Посольства України у США пропонує стати на тимчасовий консульський облік.


 


У випадку виникнення питань просимо звертатись до консульського відділу Посольства України у США.


Адреса: 3350 M Street N.W., Washington, D.C. 20007


телефони – (202) 349-3379, (202) 349-2947, (202)349-2948, (202) 349-2920


факс – (202) 333-7510, (202) 333-2706.


 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2885
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА