Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Україні : «День народження заробітчанина»  
 
   
 
 
   
 

26 жовтня 2009 року у кінотеатрі «Київ» розпочинає роботу фотовиставка «День народження мігранта». Захід, що став спільною ініціативою кінофестивалю «Молодість» та проекту ZAROBITCHANY.ORG, покликаний розвіяти стереотипи, які існують в українському суспільстві щодо трудових мігрантів та поліпшити загальне ставлення до цього неоднозначного соціального явища.

На виставці представлені роботи українського фотографа Сергія Бурковського, який, на замовлення Фонду «Нові традиції», на початку жовтня 2009 подорожував країнами Європи з найбільшою концентрацією заробітчан з України. Сергій побував у Польщі, Німеччині, Фінляндії, Іспанії, Італії та Португалії. Фотороботи, зроблені під час подорожі – нариси з повсякденного життя, побуту українців, які живуть за кордоном, - і стали експонатами фотовиставки. «Ця подорож стала для мене суцільним відкриттям», - поділився враженнями Сергій Бурковський, - «Я познайомився та мав змогу поспілкуватися з величезною кількістю співвітчизників, які з тих або інших причин живуть та працюють в інших державах, але ж у своїх домівках, громадах, душі та серці зуміли зберегти частинку рідної України».

«Кінофестиваль «Молодість» - найбільший в Україні культурний захід, що збирає представників української інтелігенції, мистецтва, влади та бізнесу, та дає можливість його учасникам піднімати гострі соціальні теми. Тому фотовиставка - це перша, але не єдина мистецька акція проекту ZAROBITCHANY.ORG, адже в рамках кінофестивалю проходитиме ще й показ фільмів на заробітчанську тематику і конкурс синопсисів», - говорить виконавчий директор фонду «Нові традиції» Олексій Сивак.

За словами організаторів, виставка покликана привернути увагу громадськості до неоднозначного явища української трудової міграції, до радощів та труднощів, якими живуть наші співвітчизники далеко від рідної землі, сформувати «портрет трудового мігранта» у загальному позитивному контексті та посилити повагу до заробітчан в українському суспільстві шляхом використання візуальних методів розповсюдження інформації.

Фотовиставка буде проходитиме з 26 жовтня по 1 листопада в холі кінотеатру «Київ», 2-й поверх, за адресою: вул. Велика Васильківська, 19. Повний показ робіт фотовиставки буде також влаштовано до Дня Мігранта – з 17 по 23 грудня 2009 року в приміщенні Українського Дому.

Вхід на виставку – безкоштовний.


Додаткова інформація:
Ольга Антонюк, менеджер проекту
(044) 592-05-33, manager@newtraditions.org.ua

Джерело: www.zarobitchany.org
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2707
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА