Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Стефан Романів: «Добре, що українська мова утверджується в освіті» » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Жовтень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Україні : Стефан Романів: «Добре, що українська мова утверджується в освіті»  
 
   
 
 
   
 

«Рішення уряду щодо обов'язкового спілкування українською мовою у робочий час у школах є кроком вперед у гуманітарній політиці України. Подібна норма діє у всіх країнах, адже цілком нормальним є той факт, що держава відстоює свою мову», - так Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефан Романів прокоментував для УІС ухвалення Кабміном Постанови від 30 вересня 2009 р. № 1033 «Про внесення змін до Положення про загальноосвітній навчальний заклад», в якій передбачено обов'язковість постійного застосування української мови у робочий час у навчальних закладах.

«Міністр освіти Іван Вакарчук попри кампанію, що ведуть проти нього антиукраїнські сили, продовжує відстоювати державницькі принципи в освітній галузі. Завдяки зусиллям його професійної команди українські школярі та студенти мають змогу вивчати правдиву історію свого народу, його культуру та мову. Без цих знань не можна претендувати на звання цивілізованої людини, адже людина без коріння немає перспективи», - вважає Голова ОУН (б).

«Прокремлівські політикани уже почали цькувати Вакарчука за останнє рішення уряду, яке він готував. Це свідчить, що Кремль боїться повернення українців до витоків своєї культури та духовності, невід'ємною частиною яких є українська мова. Росія століттями вбивала нашу мову, всі режими – і царські, і большевицькі, а тепер путінський вели і ведуть вперту війну проти нашої мови. Вони добре усвідомлюють: для того, аби знищити націю, треба знищити її мову. Саме тому через своїх маріонеток в Україні вони борються проти ініціатив відродження української духовності та національної пам'яті. Сподіваюсь, що зрушення у цих галузях, здійсненні за останні роки, будуть незворотними і Україна більше не стане духовною та політичною колонією Москви», - підкреслив він.

Стефан Романів вважає, що рішення уряду співпадає з позицією ОУН (б) щодо наповнення вітчизняної освіти українським змістом. Це у свою чергу позитивно впливатиме на патріотичне виховання української молоді, яка зростатиме в пошані до власної мови та культури. Залишається сподіватися, що Постанова буде реалізована і не залишиться порожньою декларацією.

Українська Інформаційна Служба


 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2263
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА