Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Антологію українського націоналізму» в Чернігові презентували двічі » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Вересень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Україні : Антологію українського націоналізму» в Чернігові презентували двічі  
 
   
 
 
   
 
9 вересня 2009 року об 11 годині у приміщенні товариства «Просвіта» відбулася зустріч з істориком і публіцистом Віктором Рогом, заступником директора Центру національного відродження Тарасом Рондзістим та керівником Української інформаційної служби, політологом Андрієм Левусом. На цій зустрічі було презентовано книгу «Антологія українського націоналізму», на появу якої чекали вже давно, і… не лише в середовищі націоналістів.
Український націоналізм був у свій час явищем надзвичайно яскравим, могутнім і глибинним у сенсі емоційно-інтелектуального сплеску в суспільстві. Проте зараз, нажаль, це усвідомлюють більше вороги України, аніж самі українські патріоти.
«Десять років скрупульозної праці пішло на те, щоб донести до людей, які переймаються долею України, висвітлення найголовніших етапів формування визвольної концепції українського націоналізму», - зазначив Віктор Рог.
Антологія репрезентувала справді найвизначніші імена українських ідеологів. У книжці ми зустрічаємо Миколу Міхновського зі статтею «Самостійна Україна»(1900 рік), Дмитра Донцова з трьома розділами «Українські ідеї»(1926 рік), Дмитра Андрієвського із статтею «Розбудова нації», Олену Телігу із блискучим ессе «Партачі життя»(1941 рік), Романа Бжеського із фрагментом «Український націоналізм» і багато інших, які писали відгуки на пекучі актуальні проблеми національно-визвольної боротьби українського народу, які формували новий світогляд нації.
«Між смужечками Яценюка і зірочками Тимошенко ми бачимо лише піар, а роботою там і «не пахне». Чим унікальний націоналізм? Це вчення,яке виростає з потреб нації. Адже поєднання бажання і можливості панувати і працювати на своїй власній землі, збереження своєї ідентичності – це і є націоналізм. Українцям у світ треба дивитися українськими очима, а не сприймати всі ті кліше, які нам звикли нав’язувати,» – наголосив Андрій Левус.

Учасники конференції глибоко переконані, що ця книга донесе до сердець українців всю суть істинного націоналізму і стане добротним ідейним матеріалом для оздоровлення нашого суспільства.
А за три години (о 14:00) в приміщені Канадсько-українського центру в Чернігові відбулася ще одна зустріч з упорядником книги Віктором Рогом.
«Це перший том, в якому зібрані праці відомих авторів, що писали в різних умовах в різний період, - говорить упорядник книги. - Праця готувалася до друку майже десять років».
Попри невеликий наклад «Антології», - а це всього 1000 примірників, - книга вже дістала значний суспільний резонанс, особливо на російських інтернет-ресурсах, де про неї відгукуються не досить коректно.
«Перш за все – це посібник для істориків та науковців, які досліджують дану тематику, а також для майбутньої політичної еліти», - сказав публіцист. Показово, що в «Антології» особливий наголос робиться на походженні ідеологів українського націоналізму. За словами Віктора Рога, половина з них – вихідці зі Східної України, а Роман Бжевський – взагалі родом з Ніжина, хрестився в Катерининській церкві, і зростав у Чернігові. 
Це – перша презентація «Антології українського націоналізму» на лівому березі Дніпра.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2441
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА