Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Серпень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : Святкування Дня Незалежності України у Бріджпорті, КТ  
 
   
 
 
   
 

День Незалежності України урочисто відзначила українська громада Православної Церкви Пресвятої Трійці Київського Патріархату у Брiджпорті. Святкування розпочалися Літургією та Молитвою за Україну і український народ, яку відслужив  о. Олександр Двінятiн.


Святкування Дня Незалежності України у Бріджпорті, КТ

 

Гарно прибрану церковну залю заповнили господарі та  парaфіяни сусідньої Укрaїнської Греко–Католицької Церкви  Покрови Божої Матері, a також гості з Нью Гейвену, КТ, Стемфорду, КТ, Нью Йорку.


Урочистості розпочалися внесенням українського та американського прапорів та Конституції України на вишитому рушнику.

Отець Олександр зачитав прокламацію Губернатора штату Конектикут Джуді Релл, яка оголосила 24 серпня Днем України у штаті Конектикут.


Ведучий програми пан Анатолій Фалько, голова церковного комітету парафії, запросив до слова Консула України у Нью Йорку п. Богдана Мовчана. Вітаючи присутніх з  Днем Незалежності,  пан Богдан передав також поздоровлення вiд Генерального Консула України у Нью Йорку п. Сергія Погорельцева, наголошуючи, що Україна починається із кожного з нас.


Голова Координаційної Ради Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля»  Мирослава Роздольська  сказала про те, яку велику силу становлять українці в усьому світі, і як важливo гуртувати ці сили заради Свободи і Незалежності нашої Держави.


Голова Бріджпортського відділення Союзу Українок Марія Лисович,  у своєму вітальному слові підкреслила велику роль духовного провідництва і, зокрема сказала, про те як активізувалася громада з приходом о. Олександра, який є не тільки добрим душпастирем, а й великим патріотом України.


 Голова Патріархального Товариства Української Греко–Католицької Церкви Америки п. Рома Гайда пригадала присутнім про ту велику працю, яку українці штату Конектикут розпочали більше як 25 років тому щодо поширення правди про голодомор–геноцид 1932–1933 року в Україні, встановивши ще тоді у Норваку, КТ пам’ятник жертвам голодомору. Пані Рома передала п. Анатолієві Фальку український прапор та листя дуба, посадженого біля пам’ятника на згадку про спільну працю над цим проектом.


Учасників святкувань привітав також п. Василь Пелещук, голова церковного комітету парафії Покрови Божої Матері Української Греко–Католицької Церкви,  а також своїми піснями та віршами п. Галини  Боровик.


Гарну концертну програму підготувала вокальна жіноча група під керівництво Світлани Стасюк.

Молодь ще довго забавлялася під музику  та українські пісні у виконанні Степана  Шептицького та  Михайла Шпирка.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 3130
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА