Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Серпень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Фотографії : Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА  
 
   
 
 
   
 
Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА
Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА
Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА
о. Іван Чировський з учасниками святкувань О. Александрович М. Комічак
Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА

Учні школи українознавства Заслужений Aртист України Остап Стахів
Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА
  Танцювальний колектив «Київ» Ватра

Святкування Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА  
     


 

Урочисте вiдзначення Дня Незалежності  з ініціативи місцевого осередку «Нової Української Хвилі» відбулося у Пітсбургу, ПА 9 серпня.

У його приготуванні взяли участі всі українські громадські організації міста, обєднавшись у Комітет з підготовки святкувань 18 річниці з Дня Незалежности України.

У святкуваннях взяв участь і привітав українців Пітсбургу зі святом Тимчасово Повірений у справах України  у США Посол Олександр Александрович, який приїхав до Пітсбургу разом зі своєю родиною із Вашингтону.


Слово вiд громади прозвучало із уста високошанованого в українській спільноті п. Михайла Комічака, який понад 50 років  веде українське радіо та щонеділі інформує  українців ближніх околиць про життя громади.


Багато радості та гарного настрою додали присутнім виступи наймолодших учасників святкувань – учнів оновленої школи українознавства під керівництвом її директора п.  Лесі Кореновської та танцювальних колективів «Полтави» і «Київ» під керівництвом п. Люби Глотковської та п. Наталії Капелюх.


Підтримати організаторів святкової імпрези приїхали і представники сусіднього найближчого Клівлівлендського oсередку «Нової Української Хвилі». Голова Клівлендського осередку НУХ Заслужений Aртист України Остап Стахів  подарував учасникам свята незабутні врaження від чудово виконаних пісень під акомпонемент бандури, a вечором  разом із своїм товаришем  Володимиром музиканти забавляли учасників свята на забаві.


В українських церквах Пітсбургу, як  і, в основному по всій Америці відправлено святкові Літургії, Молебні за Україну.

На світлині першій зліва - парох церкви св. Івана Хрестителя о. Іван Чировський з учасниками святкувань Дня Незалежності України у Пітсбургу, ПА.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 3)
| Переглядів: 3025
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА