DataLife Engine > У громаді > Вітання Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля» з нагоди 18-ї річниці незалежності України

Вітання Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля» з нагоди 18-ї річниці незалежності України


18 серпня 2009. Разместил: Olena
alt

Дорогі співвітчизники!


Вітаємо Вас з Днем Незалежності України – із найбільшим святом нації, до якого наш народ ішов століттями, віддавши у жертву цій великій перемозі мiльйони своїх кращих синів і дочок, які боролися за волю і незалежність нашої Батьківщини, і не шкодували свого життя во ім’я цієї великої перемоги.


Ми українці, які живемо і працюємо на теренах Сполучених Штатів Америки, як ніхто інший, маємо можливість відчути ціну свободи. Її, уособлену у бронзі, бачимо ще з ілюмінатора літака, наближаючись до землі Вашингтона.


Такою ж багатою, заможною і вільною ми хочемо бачити і нашу Батьківщину Україну. Та напередодні 18–ої річниці її Незалежності нам знову дали відчути у якій великій небезпеці наша земля. Aгресорський тон листа Президента Росії Дмітрія Мeдвeдєва до Президента України Віктора Ющенка – це серйозний сигнал про те, що свобода і незалежність нашої Батьківщини, її майбутнє, a, отже, і майбутнє всього нашого народу - у небезпеці.


Виважений, толерантний тон листа–відповіді Президента України Віктора Ющенка Президенту Росії Дмiтрію Мeдвeдєву відзеркалює культуру і спосіб мислення всьoго нашого народу, який на початку своєї незалежності, у 1991 році, відмовився від ядерної зброї. Тим самим уже тоді було задекларовано, що Україна бачить свою місію у будівництві миру і добросусідства з усіма народами.


Цю політику послідовно втілює в життя теперішній Президент України Віктор Ющенко, спрямовуючи свої зусилля на повернення народу історичної пам’яті, без якої немає нації; на утвердження української мови, без якої немає народу; на захист національних інтересів, без яких немає держави.


Сьогодні у світі немає країни, де б не проживали українці. Наш голос – це голос багатомільйонної нації. Він буде почутий, якщо ми згуртуємо свої сили задля найвищої цілі – Свободи і Незалежності нашої Держави.

Toж гуртуймося, дорогі українці, заради добра і щастя нашого народу і нашої Вітчизни  - України.

 


Мирослава Роздольська, Голова Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля»


Члени Координаційної Ради

Богдан Бохонок, Пітсбург, ПА

Наталія Брандафі, Нью Джерсі, НДж.

Іван Бела, Нью Йорк, НЙ

Христина Горбачевська,

Вашингтон-Балтимор, МД

Уляна Киричук, Стемфорд, КТ

Микола Мегец, Мiннеаполіс, МН

Леся Лесик, Чикаго, ІЛ

Олексій Никітін, Нью Йорк, НЙ

Надія Петрик, Філадельфія, ПА

Олена Паливода, Детройт, МІ

Остап Стахів, Кливленд, ОГ

Галина Семеняк, Пасейк, Н.Дж.

Іван Трач, Рівергед, НЙ