Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Серпень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Україні : Прес-реліз про сучасну зовнішню і внутрішню політику України  
 
   
 
 
   
 

(з нагоди 18-ї річниці незалежності України)


18 років тому, 24 серпня 1991 року, сталася одна із значних політичних подій ХХ століття – проголошення Верховною Радою України незалежності Української держави. На референдумі 1 грудня того ж року більш ніж 90% українських громадян висловили свою волю, підтримавши схвалений народними обранцями Акт про проголошення незалежності України.

Цей день став поворотною віхою в історії розвитку українського народу, могутнім стимулом до єднання світового українства, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

Хоча ми святкуємо лише 18-ту річницю незалежної України, процес становлення нашої держави, української нації, має більш як тисячолітню історію. Україна пишається багатьма своїми земляками, відомими в усьому світі історичними постатями, які зробили свій вагомий внесок у світову історію. Це ‑ князі Володимир Великий та Данило Галицький, гетьмани Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, автор першої української конституції Пилип Орлик, відомі політичні діячі початку ХХ століття Михайло Грушевський і Володимир Винниченко, лідери ОУН-УПА та багато-багато інших. Завдяки їм творилася історія українського державотворення, сповнена боротьби за незалежність, за можливість вільного існування України, яка завжди, починаючи від Княжої України-Руси до новітньої України, мала ознаки демократичної та європейської держави, що  прагне дружби й злагоди з усіма іншими цивілізованими країнами.

Незважаючи на те, що за ці 18 років Україні поки що не вдалося повністю розв’язати всі нагальні проблеми, від яких залежить життєдіяльність країни, ми все більше утверджуємося як єдина українська нація, з її виразним характером і культурою, мовою, традиціями, історією, без поділу на погляди, віросповідання чи походження. За роки незалежності в нашій країні виросло покоління громадян, що народилися вже у вільній Україні. Для них такі поняття як „національні інтереси”, „права людини”, „свобода слова”, „свобода віросповідання”, „свобода пересування”,  „свобода вибору” нерозривно пов’язані з поняттям „незалежна Україна”.

Особливо Україна змінилася за останні п’ять років, коли відбувалося не поверхове оновлення, а зрушили з місця фундаментальні процеси формування держави як європейської демократії.

Здійснено велику, системну роботу. Ми пишаємося, що в Україні утвердилася стала демократична система влади. Вона базується на європейських цінностях та демократичних традиціях, ринковій економіці, повазі до прав і свобод людини, у тому числі до свободи засобів масової інформації. Про демократичний характер української влади свідчить те, що упродовж останніх років опозиція уже двічі приходила до влади шляхом вільних і чесних виборів. Це на практиці доводить дієвість і стабільність української політичної системи.

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]-->

На кшталт інших демократичних держав в Україні також розвивається висококонкурентне політичне середовище. Часом це призводить до емоційних політичних дебатів у парламенті, засобах масової інформації та суспільстві з важливих питань державної політики. При цьому, головним є те, що якими б гарячими не були політичні процеси, вони відбуваються в конституційному полі, а принципові рішення ухвалюються на основі політичної згоди. Це є неспростовним доказом європейської природи української демократії.

Разом з тим, в Україні триває процес покращення балансу сил між гілками влади, основними урядовими інституціями, Президентом, Верховною Радою та Кабінетом Міністрів, у зв’язку з чим активно обговорюється питання конституційної реформи.

Попри непрості внутрішньополітичні дискусії та складні світові зовнішньоекономічні процеси, перед початком світової фінансової кризи українська економіка мала найкращі за останні роки темпи свого розвитку. Починаючи з 2004 року, було удвічі збільшено внутрішній валовий продукт. Міжнародні інвестиції в Україну зросли в 4,5 рази – з 8 мільярдів 600 мільйонів доларів до 36 мільярдів. Удвічі збільшилася середня заробітна плата. Починаючи з 2005 р., в Україні щорічно створювався 1 мільйон 100 тисяч робочих місць.

На жаль, як і в інших європейських країнах, ця позитивна динаміка була призупинена світовою фінансово-економічною кризою. Разом з тим, останнім часом є певні ознаки того, що українська економіка починає долати її негативні наслідки. У червні 2009 р., порівняно з травнем 2009 р., загальний обсяг випуску промислової продукції збільшився на 3,1%; у переробній промисловості обсяги виробництва зросли на 3%; у виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води ‑ на 5,2%.

На зовнішньополітичній арені Україна продовжувала зміцнюватися в ролі активного суб’єкта світових і регіональних міжнародних відносин. Завдяки виваженій, передбачуваній і конструктивній політиці, Україна користується повагою в світі, розвиває зі своїми міжнародними партнерами взаємовигідні та добросусідські відносини.

Ключовими пріоритетами зовнішньої політики нашої держави залишаються європейська і євроатлантична інтеграція з орієнтацією на вступ до Європейського Союзу та Організації Північноатлантичного договору. Саме прагнення інтеграції з ЄС та НАТО відображає інтереси українського народу на історичне і культурне возз’єднання зі спільнотою європейських націй. Вони забезпечують стабільне залучення до системи європейських демократичних цінностей.

В Україні щиро вірять, що успішна євроінтеграція є найкращою основою для національної безпеки нашої держави, її сталого демократичного і поступального розвитку. Нероздільними є ці пріоритети і з розвитком дружніх, конструктивних і рівноправних відносин з нашими стратегічними партнерами, іншими країнами регіону і світу, які бачать у нашій державі рівноправного партнера і друга. На цьому напрямі нашою державою зроблено немало.

Значним успіхом курсу інтеграції України в європейський і світовий простір стали вступ до Світової організації торгівлі у травні 2008 року та ухвалення рішення про підготовку угоди про асоціацію з ЄС. Успішно відбуваються переговори про створення зони вільної торгівлі з ЄС та про безвізовий режим з Євросоюзом.

Створено єдиний бізнес-план модернізації вітчизняної газотранспортної системи, що дозволило розпочати об’єднання газових енергетичних систем України і Європейського Союзу. Невдовзі буде підписано Договір про енергетичне співробітництво з ЄС.

Ставши членом Болонського процесу, ми увійшли до єдиного європейського освітнього простору.

Разом із Польщею Україна прийматиме Євро-2012, що підтримає економіку, ширше відкриє нашу країну Європі та світу.

Знаковою подією на шляху інтеграції України в європейський та євроатлантичний простір стало рішення Бухарестського саміту 2008 року про те, що Україна стане членом НАТО, підтверджене наступними рішеннями Альянсу. Євроатлантична інтеграція нашої держави на сьогоднішній день реалізується шляхом виконання річних національних програм, що є аналогом документів, які виконуються країнами-аспірантами в рамках Плану дій щодо членства.

Україна послідовно дотримується курсу на розвиток взаємовигідного дієвого партнерства з усіма державами світу. Особливе місце серед них займають Сполучені Штати Америки, відносини з якими вийшли на новий стратегічний рівень. В минулому році були підписані ключові двосторонні документи – Хартія про стратегічне партнерство, Дорожня карта пріоритетів співробітництва, угоди про співробітництво у сфері торгівлі та інвестицій, про дослідження та використання в мирних цілях космічного простору, а також низка комерційних енергетичних угод.

Активно працювали двосторонні інституційні механізми - Міжвідомча координаційна група, робоча Група з питань нерозповсюдження і експортного контролю, робоча Група з питань оборони. Потенціал двостороннього співробітництва було посилено шляхом створення Ради з питань торгівлі та інвестицій та робочої  Групи з енергетичної безпеки.

США надали суттєву підтримку Україні на міжнародній арені, зокрема з проблематики євроатлантичної інтеграції, а також набуття членства в СОТ та Раді з прав людини ООН. Дієвим було співробітництво в актуальних для України галузях, зокрема енергетичної безпеки, а також  торгівлі й інвестицій. У 2008 році зафіксовано зростання товарообігу у 1,7 рази до 5,7 млрд. дол. при рівномірному збільшенні обсягів експорту та імпорту. 

Активною була підтримка Конгресом нашої держави з актуальних для неї питань, зокрема курсу на членство в НАТО, вшанування 75-х роковин Голодомору.   

З приходом до влади в США демократичної Адміністрації двосторонні відносини продовжують розвиватися в дусі взаємовигідного стратегічного партнерства. Це підтвердив нещодавній візит в Україну Віце-президента Дж.Байдена, в ході якого було, зокрема, домовлено про створення двосторонньої Комісії зі стратегічного партнерства.

Цей інституційний механізм стане базовим форматом, в якому визначатиметься порядок денний двосторонніх відносин на виконання положень підписаної минулого року Хартії про стратегічне партнерство.

США незмінно підтримують зовнішньополітичні пріоритети нашої держави, зокрема її євроатлантичний курс. У Вашингтоні виходять з того, що Україна сама ухвалюватиме остаточне рішення про приєднання до НАТО, визначатиме швидкість реалізації цього напряму та здійснення відповідних реформ.

У Вашингтоні підтверджують гарантії безпеки, які отримала Україна згідно Будапештського меморандуму 1994 року. 

В умовах глобальної фінансово-економічної кризи важливим є сприяння США в ухваленні та реалізації Світовим банком та МВФ програм фінансової підтримки нашої держави.

Розвивається торговельно-інвестиційне співробітництво, попри негативний вплив на нього, зумовлений  глобальною фінансово-економічною кризою. 

Практично спрямованою відзначається співпраця в енергетичній сфері, зокрема з метою залучення американських інвесторів до модернізації української газотранспортної системи, диверсифікації джерел постачання ядерного палива, зберігання  відпрацьованого ядерного палива, підвищення ядерної безпеки, зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему.  

Україна та США активно співпрацюють у справі запобігання розповсюдженню зброї масового знищення та відповідних матеріалів. За сприяння з боку Сполучених Штатів у нашій державі реалізується низка програм, спрямованих на зміцнення рівня безпеки, у тому числі у світлі загрози тероризму.

Нова Адміністрація США має намір суттєво збільшити обсяги американської технічної допомоги Україні у наступному році (до 120 млн. дол. з нинішніх 90 млн.).

Сполучені Штати надають значну фінансову та технічну допомогу Україні у справі підтримання вітчизняного науково-технічного потенціалу. Реалізується перспективні напрями співпраці у сфері високих технологій.                 

            Відзначаючи 18-ту річницю державної незалежності, в Україні вірять, що невпинний демократичний поступ нашої держави та прихильне ставлення з боку міжнародної спільноти стануть надійною основою інтеграції нашої держави до Об‘єднаної Європи.

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 3130
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА