Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Липень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Меридіани : ЗВЕРНЕННЯ  
 
   
 
 
   
 
ЗВЕРНЕННЯ

Всеамериканської громадського об’єднання
“Нова Українська Хвиля”
до усіх засобів масової інформації в діаспорі


     В Україні розгортається чергова передвиборча компанія. Основні учасники якої – потенційні обранці і виборці. Їх цілі не завжди співпадають, і застосовують вони різні стратегії і тактики.

     Загальновідомо, що перші діють набагато зорганізованіше iз залученням потужніх ресурсів. Однак, на боці виборців перевага у чисельності у десятки тисяч разів. Вибори принесуть виграшний для суспільства результат,  щонайменше – суттєве оновлення владних структур, якщо ми максимально використаємо нашу чисельну перевагу, мобілізувавши усі наші можливості. Тільки тоді сили суспільства стануть достатніми і зможуть ставити високі вимоги до претендентів та домогтися їх звітності перед виборцем.

     Українське суспільство структуроване за різними ознаками і кожна спільнота повинна використати свій потенціал у повній мірі. Українці четвертої хвилі еміграції у цьому плані мають дуже специфічні і складні проблеми. Проте їх розв’язання у великій мірі залежить від нашої активної позиції, від скоординованих і чітко відпрацьованих дій на захист свого громадянського права.
     Ми закликаємо засоби масової інформації, усіх небайдужих і навіть зневірених  читачів (голос “проти усіх” - це також зброя) започаткувати якнайширше обговорення:
-    мотивації участі у виборах,
-    стратегії і тактики передвиборчої компанії,
-    наявних юридичних і технічних перешкод для реалізації виборчого права,
-    існуючих сумнівів, застережень і навіть заперечень такого процесу.
Лише наша з Вами послідовна робота дозволить розраховувати на такі результати виборів, які дадуть реальний шанс на подальший поступ і реформування держави.

      Мета виправдовує необхідні зусилля кожного. Якщо четверта хвиля стане помітною електоральною потугою, то це відкриє значно ширші духовні, культурні, соціальні горизoнти для кожного з нас і для наших дітей. Віримо, що нас багато!

       Мирослава  Роздольська              Голова Всеамериканського громадського   
                                                               об’єднання  «Нова Українська Хиля»
     
   Члени Координаційної Ради

Богдан Бохонок, Пітсбург, ПА; Іван Беля, Нью–Йорк НЙ; Наталія Брандафі, Нью–Джерсі ; Xристина Горбачевська, Вашингтон–Балтимор; Уляна Киричук, Стемфорд, КТ; Микола  Мегец, Меніаполіс, MН; Леся Лесик, Чикаго, ІЛ; Олексій Никітін, Нью–Йорк, НЙ; Олена Паливода, Детройт, МІ; Надія Петрик, Філадельфія, ПА; Остап Стахів, Клівленд, ОГ; Галина Семеняк, Пасейк, Н.Дж., Іван Трач, Ревергед, НЙ
       
     
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 3800
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА