Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Липень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У світі : У Португалії вивчали громадську думку щодо проблем українських трудових мігрантів  
 
   
 
 
   
 

Останні події, пов’язані зі змінами законодавства України та положень, які стосуються трудових емігрантів, викликали багато дискусій і протестів серед української громади Італії, Португалії та Іспанії. Представники багатьох громадських організацій цих країн вважають, що за популістською турботою про українців за кордоном  політики приховують тільки меркантильні інтереси власної популярності. Підтвердженням чому були заяви на відомій програмі Савіка Шустера «Свобода слова» 26 червня на кшталт: «Ви не платите податків, не голосуєте. Ви нам не цікаві!».

«Та, якщо трудові емігранти не цікаві українським політикам, що змінюють свої політичні програми відповідно до власних бізнесових інтересів,  то українці, які вимушені були у важких умовах за кордоном заробляти на соціальне забезпечення своїх родин в Україні, мають велике бажання повернутися на Батьківщину. Та не для того, щоб стати жертвами корупційної влади, а щоб жити на своїй землі за демократичними принципами поваги до людини», – наголошують представники українських громадських організацій.

У неділю 12 липня, в залі-салоні Церкви Sгo Jorge de Arroios, що у Лісабоні пройшли народні слухання з питань,  що турбують українських трудових емігрантів, організовані Спілкою українців у Португалії.

Ідея таких слухань виникла у результаті співпраці українських громадських організацій Європи та Комісії у справах мігрантів УГКЦ. Метою слухань було визначення громадської думки, щодо проблем українських емігрантів.

Для обговорення були запропоновані такі питання:

1. Українські трудові емігранти: зрадники чи інвестори?
2. Чи маємо ми ще право впливати на політику в Україні?
3. Пенсійне забезпечення, що нас чекає?
4. Податкова України вважає нас підприємцями.
5. Перетин українського кордону – головна біль емігранта.
6. Подвійне громадянство, шлях у Європу чи у в’язницю?
7. Статус українських громадян, які проживають за кордоном.

Після емоційних обговорень, які підтвердили актуальність цих питань для української громади у Португалії, більшість присутніх прийняли рішення утворити Координаційний Комітет захисту прав українських громадян що проживають за кордоном, та створити інтернет-сторінку для висвітлення громадської думки, щодо питань української трудової еміграції.

Для Департаменту інформації повідомив Павло Садоха,
голова Спілки українців у Португалії

 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 3030
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА