Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Липень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Політика : Політолог Вадим Карасьов: ”Віктор Ющенко зміцнює свою гілку влади”  
 
   
 
 
   
 
Президент Віктор Ющенко призначив колишнього міністра оборони Юрія Єханурова першим заступником голови свого секретаріату. Той відповідатиме за питання внутрішньої політики та регіонального розвитку країни.

Ще одним заступником Віри Ульянченко став генерал-лейтенант Служби безпеки України Петро Шатковський — опікуватиметься співпрацею з силовими відомствами. У 2000–2003 роках він був заступником голови СБУ. Працював також у Раді нацбезпеки й оборони.

Глава держави розширив повноваження заступника голови Секретаріату президента Марини Ставнійчук, яка є також його представником у Конституційному суді та Центральній виборчій комісії. Вона очолила юридичний блок. Прес-секретаря президента Ірину Ванникову призначено куратором прес-служби.

У травні Віктор Ющенко звільнив голову президентського секретаріату Віктора Балогу і призначив на його місце губернатора Київської області Віру Ульянченко. Звільнив також кількох заступників, яких підбирав Віктор Балога.

— За його часів структура працювала віддано, як і він сам. Але все ж таки, керівником був Балога, — каже директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, 53 роки. Він був радником колишнього голови секретаріату. — Сьогоднішня структура і кадрові призначення не віддають важелі управління у руки Віри Ульянченко. Є ще неформальний вплив Ігоря Тарасюка (очолює Державне управління справами. — ”ГПУ”). Є знакове призначення Юрія Єханурова. Він — давній соратник президента: був першим віце-прем’єром за часів прем’єрства Ющенка. Все це означає, що влада у секретаріаті буде більш розсереджена. Ющенко не хоче, щоб вона була в руках однієї особи.

Навіщо це президенту?

— Через Єханурова, Тарасюка, Ульянченко він може ретельніше керувати секретаріатом. Хоча відповідальність покладається на Ульянченко. Ситуації, коли цим органом фактично керує одна людина, як це було при Балозі, більше не буде.

Такі призначення можуть бути підготовкою до виборів?

— Ні. Тут питання не у виборах, а в завершенні президентської каденції. Це має бути відповідальний процес. Ющенко хоче зберегти вплив. А загалом проблемою є певна деградація політичної системи України. Нас чекає передвиборна осінь — а тим часом у країні все тримається на соплях. Не працює парламент, деморалізовані правоохоронні органи. У такому ж стані й армія. Коаліція й опозиція шиті білими нитками. Усе це нагадує погано збудований будинок: невеликий землетрус, і він розвалиться. Президент це прекрасно розуміє. Але замість того, щоб зміцнювати політичну систему, зміцнює свою гілку влади.

"gazeta.ua", 14.07.2009
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2595
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА