Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Липень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : Ми - українці, ми - християни.  
 
   
 
 
   
 
altУ нас в народі кажуть що горе зближує людей. Ми, українська нація, ніколи не були байдужими до чужої біди а завжди чинили так, як вчить наша Церква - допомагали потребуючому. Минулого тижня ми стали свідками якраз такого акту милосердя, яке притаманне нашим людям.
У неділю, 5 липня 2009 року, трагічно загинув наш земляк, Іван Дзюба. У вересні йому б виповнилося 26 років. Невтішною у своєму горі залишилася Іванова дружина Наталя. А в далекій Україні ще залишилася маленька донечка Вероніка. Іван Дзюба уродженець села Пуків, Рогатинського району, Івано-Франківської області. Разом з дружиною Наталею приїхав у Сполучені Штати навесні 2008 року. Як і більшість українських емігрантів, працював на будовах нашого штату. Як і більшість українських емігрантів, мріяв про власний будиночок і краще життя для своєї сім"ї. Та не судилося... У неділю, 5 липня, нeтверезий водій, не впоравшись із керуванням автомобіля, заїхав на великій швидкості у дерево, коло якого стояв Іван з друзями. Іван помер у госпіталі так і не прийшовши до себе.
Страшна новина миттєво розійшлася по місту, привернувши увагу не тільки української спільноти, а й місцевого телебачення та газет. Крім страшної звістки виникало ще одне складне питання - похорон Івана. Звісно, що тіло треба переправляти додому, а на це потрібні кошти і не малі. Ось тут і прийшли на допомогу люди. Наші люди. Більшість з них ніколи не знали і не бачили Івана, але почали нести гроші. Почали розповідати про трагедію своїм знайомим, співпрацівникам і навіть керівникам. Зовсім чужі люди, вже і не тільки українці, давали свої пожертви. За декілька днів було зібрано достатньо грошей щоб оплатити похорон. Тіло Івана Дзюби відправлено на  Україну 10 липня 2009 року. Друзі і знайомі Івана стали свідками страшної трагедії. А ми, українська спільнота, стали свідками акту милосердя, розуміння, любові до ближнього. І хоча і з великим болем, але й з великою гордістю хочеться ще раз сказати, що разом ми - велика сила. Ми -українці, ми - християни.

Наталя Дзюба висловлює щиру подяку за підтримку та грошову допомогу усім, хто приєднався до збору коштів для похорону її чоловіка Івана. Завдяки вашим пожертвам, дорогі співвітчизники і просто добрі люди, трагічно і передчасно загиблий Іван Дзюба повернувся для остаточного поховання на рідну землю.

Від Стемфордського Осередку Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля» зокрема було виділено $1,000 грошової допомоги на похорон загиблого Івана Дзюби.

Ольга Грабар
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2656
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА