Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 Нелегальні іммігранти в Італії матимуть можливість легалізуватися » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Липень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У світі : Нелегальні іммігранти в Італії матимуть можливість легалізуватися  
 
   
 
 
   
 
Після недавнього (02.07.2009) прийняття в Італії закону щодо безпеки, який посилює заходи  боротьби з нелегальною імміграцією уряд країни планує провести селективну легалізацію іноземних працівників-нелегалів, що працюють в італійських сім’ях домогосподарками або по догляду за хворими чи пристарілими особами. Даний законопроект входитиме до антикризового пакету і є результатом спільної роботи Міністра внутрішніх справ Роберто Мароні і Міністра праці Мауріціо Сакконі.

Цей закон планується обговорити в Парламенті 20 липня. Оскільки проведення масових амністій нелегальних іммігрантів у країнах членах є заборонено Європейським Союзом, ця легалізація називатиметься «вибіркове врегулювання робочих відносин домашніх працівників».

З джерел у Парламенті стали відомі основні моменти майбутнього нововведення. Роботодавець (громадянин Італії, ЄС, або ж іншої держави, що має дозвіл на постійне перебування) зможе легалізувати одну домогосподарку і двох працівників по догляду за хворими. Необхідними умовами є: одноразова сплата у розмірі 500 євро за кожного робітника, початок робочих відносин не пізніше квітня 2009 року та наявність робочих відносин на момент подачі запиту.

Запити на легалізацію роботодавці зможуть подати впродовж одного місяця, з 1 по 30 вересня 2009 року, через інтернет до єдиного офісу з імміграції при Префектурах.

У вересні, на час дії легалізації, уряд оголосить мораторій на видворення з країни нелегалів, за винятком кримінальних злочинців, а також на адміністративне та кримінальне переслідування роботодавців, які залучають до роботи нелегалів.

Легалізація стосуватиметься виключно домашніх працівників, оскільки на думку Міністра Сакконі: «її поширення на інші професії, італійський ринок праці, в умовах кризи, просто не витримає».

На думку ініціаторів цього закону, він дозволить врятувати від кримінального переслідування нелегальних працівників та їх роботодавців, а також суттєво поповнить державну казну, оскільки окрім одноразової сплати суми в 500 євро, легалізовані робітники зразу ж сплачуватимуть відрахування до пенсійного фонду та на інші соціальні витрати. Враховуючи, що за оцінками експертів, кількість зацікавлених у легалізації робітників становитиме близько 500.000, то вигода для бюджету Італії очевидна.

Дана легалізація матиме величезне значення для українських нелегалів, оскільки як відомо, більшість наших співвітчизників працюють в Італії в сім’ях домогосподарками та по догляду за хворими.  За приблизними підрахунками, в Італії перебуває нелегально близько 200.000 громадян України.

Активними прихильниками та ініціаторами даного закону є Католицька Церква Італії, депутати-католики, що входять до більшості та опозиція.

 


Олесь Городецький,
Голова Християнського Товариства Українців в Італії
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2882
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА