Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Червень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : Нагорода п. Катерині Ющенко за благодійну діяльність  
 
   
 
 
   
 

Нагорода п. Катерині Ющенко за благодійну діяльність
На світлині зліва на право: Посол України у США  Олег Шамшур, Дружина Президента України п. Катерина Ющенко та Голова Всеамериканського громадського об’єднання «Нова Українська Хвиля» Мирослава Роздольська.

У понеділок, 29 червня 2009 року, в Українському Інституті Америки у Нью– Йорку відбулася урочиста церемонія вручення Папської нагороди Pro ecclesia et pontifice дружині Президента України п. Катерині Ющенко за особисті заслуги у благодійній діяльності та досягнення очолюваного нею Фонду «Україна 3000» в гуманітарній сфері.

Медаль Pro ecclesia et pontifice («За Церкву і Папу»), також відома як «Хрест пошани», – відзнака Римо-Католицької церкви, заснована 1888 року папою Львом ХІІІ. Сьогодні ця висока нагорода вручається світським і духовним особам за активну громадську та благодійну діяльність і вагомі заслуги перед церквою.

 Високу нагороду Катерині Ющенко від імені Папи Римського Бенедикта XVI вручив o. Джордж Еппeл’ярд. «Отримати цю нагороду – це висока честь для мене та Фонду «Україна 3000», – сказала пані Катерина Ющенко. – Я переконана, що вона є визнанням не тільки моєї роботи, а й успіхів всієї України в сфері благодійності». Пані Катерина зазначила, що останніми роками в Україні спостерігається відновлення традицій благодійності, впроваджено багато громадських та приватних ініціатив.

Також Катерина Ющенко розповіла про роботу Фонду «Україна 3000», представила досягнення Фонду у сферах дитячої медицини, освіти, залучення дітей та молоді до громадської роботи, зупинившись на програмах «Від лікарні до лікарні», «Добро починається з тебе», «Мрії здійснюються».

У заході також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Олег Шамшур, Генеральний консул України в Нью-Йорку Микола Кириченко, Постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв, представники української громади.

Нагорода п. Катерині Ющенко за благодійну діяльність
Злiва на право: Маряна Заєць, Голова Союзу Українок Америки;  Мирослава Роздольська, Голова Всеамериканського громадського об’єднання «Нова Українська Хвиля»;  Тамара Гало, Президент Українського Конгресового Комітету Америки;  Стефан Качарай, Президент Українського Народного Союзу  під час зустрічі на церемонії з нагоди вручення Катерині Ющенко Папської нагороди. 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 3796
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА