DataLife Engine > У громаді > Створено осередок "Нової Української Хвилі" у Нью Йорку

Створено осередок "Нової Української Хвилі" у Нью Йорку


22 червня 2009. Разместил: Olena
Створено осередок "Нової Української Хвилі" у Нью Йорку


21 червня у приміщенні УККА, у Нью Йорку, відбулося урочисте відкриття Нью Йоркського осередку Всеамериканської Громадської Організації Нова Українська хвиля. Про мету, завдання та дiяльність організації, розвиток її осередків у багатьох містах США розповіла Голова організації Мирослава Роздольська.
 На Установчих зборах члени ініціативної групи створення осередку у Нью Йорку: Іван Бeля, Віктор Колесник, Андрій Фiцич аргументували необхідність створення осередку у столиці світу та представили громаді своє бачення його діяльності.
– Нью Йорк, як унікальний багатонаціональний світовий центр із своєю неповторною культурою та  нормативно-правовими полем нерідко є  нелегким  випробувальним етапом для новоприбулих імігрантів. Ключовим елементом для успішного адаптування новоприбулих є розуміння законодавства та культури нової країни, – наголосив у своєму вступному слові Іван Бeля.
 – З метою створення сприятливих умов для інтеграції імігрантів Нью Йоркський осередок планує найбільше зосередити свою дiяльність на інформаційно-просвiтницькій роботі, – доповнив свого товариша Андрій Фіцич.
Учасники зборiв одноголосно проголосували за створення oсередку «Нової Української Хвилі» у  Нью Йорку, обрали Виконавчу Раду та її голову – ним став Іван Бeля, молодий богослов Української Православної Церкви.

      – Першим Кроком на досягнення накреслених завдань, – наголосив у свoєму виступі новообраний заступник голови Нью–Йоркського осередку, молодий підприємець Віктор Колесник, – є створення Інформаційного центру, діяльність якого буде зосереджена на підтримці новоприбулих імігрантів шляхом надання  кваліфікованих порад та отримання відповідей на питання стосовно житла, працевлаштування, освіти, законодавства, Американо-Українських відносин, відкриття та розвиток малого бізнесу, місцезнаходження Українских Культурно-Духовних центрів.

Андрій Фіцич, заступник голови осередку  з питань соціального захисту розповів про шляхи реалізації поставлених завдань через проведення ознайомчих семінарів з питань еміграційних питань, різних навчальних програм, кридитної системи та інших.

До Виконавчої Ради осередку увійшли також: Олексій Никітін, який очолюватиме відділ туризму і спорту; Любомир Бориславський відповідальний за культурно–просвітницьку роботу, Орест Maрцинів –  за роботу з молоддю та  Інна Стоян – фінансит, скарбник.