Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Березень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  В Америці : У Вашингтоні проходили організовані УККА 'Дні України'  
 
   
 
 
   
 

Андрiй Годованець
Вашингтон
27/03/2009

Цими днями у Вашингтоні Український Конгресовий Комітет Америки проводив «Дні України». Захід, який проводять вже шостий рік поспіль, збирає в американській столиці українців ледь не з усіх куточків США. Цього разу поспілкуватися з конгресменами до столиці приїхали українці з Пенсільванії, Нью-Йорку, Каліфорнії, Огайо, Масачусетс. За два дні було опрацьовано чимало тем, серед яких питання збільшення американської допомоги Україні, енергетична безпека України, розширення НАТО, а також вже давня проблема визнання Голодомору в Україні геноцидом проти українського народу.

Одне з основних питань – посилення україно-американських відносин. Саме з цього приводу була організована зустріч з конгресменами США, які входять до так званого українського кокусу. Виступаючи під час зустрічі конгресмен Джим Ґерлак зазначив:

«Буквально учора у Вашингтоні була група людей з України, які приїхали за програмою обміну Держдепартаменту США. Серед іншого ми говорили про глобальну економічну кризу і те, як її може пережити Україна. Ми також говорили про те, як можна покращити систему охорони здоров’я, як ділитися інформацією і розвивати якісь спільні проекти. Ми говорили про багато цікавих і корисних для обох держав справ».

Про Україну говорилося і на урочистостях з приводу чергової річниці розширення НАТО. Зокрема йшлося про перспективи її вступу до альянсу. Співголова Американсько-угорської федерації США Френк Козорес каже:

«Сполучені Штати підтримують країни, які є членами НАТО. І коаліція центральноєвропейських країн переконана, що процес розширення альянсу повинен продовжуватися. Наприклад Україна та Грузія повинні приєднатися до плану дій з набуття членства в НАТО».

Учасник дискусії колишній радник президента США з питань національної безпеки Збігнєв Бжезинський підкреслив, що напрям в якому зараз розвиваються Україна і Грузія швидше чи пізніше завершиться їхнім членством в альянсі:

«Ми повинні розуміти, що східноєвропейські країни, які зараз не є членами Євросоюзу і не входять до НАТО, все одно будуть рухатися в цьому напрямку. Я конкретно говорю про Україну, та Грузію. Вони вже себе асоціюють з ЄС і НАТО, і це буде логічним завершенням того, що зараз відбувається».

Окрім експертів та конгресменів у заходах взяли участь представники уряду США. Організовувати Українські дні у Вашингтоні Український Конгресовий Комітет Америки розпочав з 2004-го року

http://www.voanews.com/ukrainian/2009-03-27-voa4.cfm
 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 1)
| Переглядів: 3387
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА