Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Березень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  Релігія : "Де нам взяти людину, яка б навчила нас демократії?"  
 
   
 
 
   
 

16 березня 2009 року в Українському домі відбувся круглий стіл на тему "Україна між хаосом і диктатурою. Чи існує християнська відповідь?". Організаторами виступили Комісія УГКЦ у справах мирян та Фонд Конрада Аденауера. Співорганізаторами - Нарада представників Християнських Церков.

У засіданні взяли участь Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ, Владика Євстратій Зоря, єпископ Васильківський, прес—секретар Київської патріархії,(УПЦ КП), Владика Станіслав Широкорадюк, єпископ-помічник Києво-Житомирський, (РКЦ), народні депутати Володимир Стретович та Михайло Косів ряд лідерів молодіжних, політичних та громадських організацій.

Ділячись своїми враженнями по завершенні круглого столу, п. Юрій Підлісний, Голова Комісії у справах мирян УГКЦ, зокрема сказав: " Захід пройшов дуже вдало, тому що були представники від церков, мирянських організацій, політичних організацій. Найцікавіше і те на, що ми сподівалися була подана різнопланова думка. Прозвучало осмислення, яке ми винесли у тему нашого круглого столу. Цікаві думки висловлювали молоді люди про те, що ми повинні, як на рівні духовному, так і на рівні інституційному робити певні заходи, щоб не допустити скочування ні у хаус, ні у диктатуру. Ці думки звучали із різних площин і різних точок зору, проте вони звучали в унісон. Ми надіємося, що все у нас буде гаразд".

Під час дискусії слово мав Блаженніший Любомир, який поділився своїми думками, щодо даної проблематики а на завершення промови він поставив перед присутніми запитання: "Де нам взяти людину, яка б навчила нас демократії?"

Щодо майбутньої співпраці у даній проблематиці п. Юрій Підлісний поділився із присутніми досвідом УКУ. Він зокрема відзначив, що в УКУ відкривається навчальна програма "Етика у публічній сфері", яка буде тривати у продовж 2009 року. Будуть розглядатися такі теми як: етика у політиці, етика чиновника, етика у громадському житті і т.д.

На завершення круглого столу присутні мали вільне спілкування на фуршеті.

 

Департамент інформації УГКЦ


www.ugcc.org.ua


 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 2207
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА