Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vpx8x7po6oto/public_html/engine/modules/show.full.php on line 473 У Стемфорді, КТ відбулися звітно-виборні збори Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля» » Нова Українська Хвиля Untitled Document
 
 
   
   
 
Третє березня – день народження “Нової української хвилі”

Дорогі наші читачі, дорогі земляки! 3 березня у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку відбулася презентація громадської організації “ Нова українська хвиля” та її інтернет-видання.

[Відео дивіться ТУТ]

Міжнародна науково–практична конференція «Українська діаспора – джерело утвердження позитивного образу України у світі» відбулася у Стемфорді 20–21 вересня 2008 року

 
  Головна  
 

КАЛЕНДАР
«    Березень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ОПИТУВАННЯ

АРХІВ
Березень 2019 (1)
Березень 2017 (1)
Січень 2017 (1)
Грудень 2016 (5)
Жовтень 2015 (2)
Березень 2015 (1)
   
 
  У громаді : У Стемфорді, КТ відбулися звітно-виборні збори Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля»  
 
   
 
 
   
 

alt


Сонячного, по-весняному теплого дня, 7 березня 2009 р. до Українського Музею у Стемфорді, КТ прибуло  55 делегатів від 6-ти осередків Всеамериканської громадської організації «Нова Українська Хвиля», щоб взяти участь у звітно-виборних зборах своєї організації. Делегати та голови осередків представляли громади «четвертої хвилі»  Балтімори, MД та Вашингтону, Д.К. (Голова - Христина Горбачевська), Філадельфії, ПА (Голова – Надія Петрик), Пассейку, НДж (Голова – Галина Семеняк), Клівленду, ОГ (Голова – Остап Стахів), Пітсбургу, ПА (Голова – Богдан Бохонок) та Стемфорду, КТ (Голова – Роман Станіславький).

У Зборах взяли участь також представники інших організацій: Тамара Ґалло, Президент УККА, Уляна Зінич та Надія Цвях від СУА,  та Консул Генерального Консульства України у Нью Йорку Богдан Мовчан.

Учасникам зборів був представлений звіт про діяльність організації Голови «НУХ» Мирослави Роздольської,  звіти голів осередків та Голови Контрольної комісії Уляни Киричук про фінанси і діловодство організації.

Після обговорення доповіді та виступів, Номінаційна комісія представила для голосування кандидатури до Координаційної ради та комісій на наступний робочий термін. У порядку голосування була обрана Координаційно-виконавча рада у складі: Голова – Мирослава Роздольська; заступники голови: по організаційній роботі – Богдан Бохонок (Пітсбург, ПА), з питань зв'язків з американськими урядовими і бізнесовими структурами – Микола Меґец (Мінеаполіс, МН), з питань соціального захисту – Надя Петрик (Філадельфія, ПА), по культурно-масовій роботі – Григорій Кулінський (Стемфорд, КТ), по роботі з молоддю – Роман Станіславський (Стемфорд, КТ).

З вітальним словом до новообраної Координаційної ради звернувся Консул  Богдан Мовчан, який зачитав вітального листа від Генерального Консула України у Нью Йорку Миколи Кириченка. «Нову Українську Хвилю» привітали та побажали успішної праці Тамара Ґалло, Президент УККА, Уляна Зінич від СУА та о. Олександр Двінятин, парох УПЦ Київського Патріархату Святої Трійці, Бріджпорт від імені Патріарха Філарета.
alt
Виставка різб’яра Юрія Костіва із Філадельфії на біблійну тематику справила незабутнє враження

Після закриття зборів всі присутні були запрошені на фуршет та виставку творів художника-різб'яра з Філадельфії Юрія Костіва. Це був також гарний час для спілкування, обміну думками і враженням та добра нагода для делегатів з різних осередків краще познайомитися, довідатися про особливості діяльності кожної громади, плани й сподівання на майбутнє.

altaltСпілкування продовжилося за святковою вечерею у трапезній Семінарії св. Василія Великого, під час якої була представлена  мистецька програма, присвячена 195–м роковинам з Дня народження Тараса Шевченка. Розпочав програму виступ хору членів Стемфордського осередку «НУХ» піснею «Реве та стогне Дніпр широкий». Доповнили композицію «Причинна» Віталій Шароварник, який читав слова автора, Людмила Павлюк у ролі Причинної та Леся Дрипан з піснею «Така її доля». Продовжили програму сестри Павлишин з Нью Йорку та відомий бандурист, Заслужений артист України Остап Стахів, який є головою Клівлендського осередку «НУХ». Григорій Кулінський зі Стемфорду виконав декілька пісень, серед яких пісню «Емігранти-нелегали», що вже набула популярності серед українців. Завершилась творча програма виконанням Шевченківського «Заповіту» хором членів Стемфордського осередку, який  всі присутні співали стоячи.
alt
Поезію “Українці мої” читає Віталій Шараварник

Наступний день, неділю 8-го березня, делегати, які залишились для участі у “круглому столі” з питань реформації Стемфордського  Українського Вищого навчального закладу, розпочали участю у Божественній Літургії у Катедральному соборі св. Володимира Великого. Владика Павло Хомницький, ЧСВВ, Єпарх Стемфордський, який служив Літургію,  привітав учасників звітно-виборних зборів «НУХ» і підкреслив, що вважає справу, яку робить ця організація дуже важливою і потрібною.

alt
Учасники круглого столу “Український навчальний заклад у Стемфорді відкриває свої двері для всіх бажаючих” з Владикою Павлом Хомницьким, ЧСВВ та ректором колегії о. Богданом Данилом.


Після спільної молитви відбулося засідання “круглого столу” у стінах Семінарії Св. Василія Великого, за  участю Владики Павла Хомницького, ЧСВВ. Ректор о. Богдан Данило представив присутнім  навчальні програми, які діють у Коледжі на сьогоднішній день, а також повідомив, що на наступний семестр коледж відчиняє свої двері не лише для тих, хто відчуває покликання до священства, але для всіх, хто бажає поглибити свої християнські знання. Він також повідомив про підсумки опитування проведені серед читачів офіційного вісника єпархії газети «Сівач». Значна частина опитаних пропонує ввести програму східного богослов'я, а також україністики. Учасники «круглого столу» від “Нової Української Хвилі”  подали свої думки та пропозиції, щодо можливості впровадження певних навчальних програм, які б могли зацікавити ширше коло бажаючих здобути освіту саме в українському коледжі.
                                             
Олена Устюжанцева,
прес–секретар “Нової Української Хвилі” 
 
 
Dear visitor, you went to the site as an unregistered user. We encourage you to register or enter the site under your name.
 
   
 
 
   
   
   
 
 (голосів: 0)
| Переглядів: 5727
 [Друк]
 
     
TOП НОВИН

РЕКЛАМА